100dolla – FCP „B“ 5:2 (2:1)

:calendar: 22. 05. 2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 13,00h

:ball: 2x machy (2x veny)

:joker: machy

:rote: stanley

:line-ups: stanley? bobo, jerry, machy – veny, šimi, luďa

Před finále ligy mistrů jsme se střetli se stodolou, která nás porazila už na podzim. A nutno podotknout, že s příspěním našeho ansámblu se jí to povedlo i podruhé. Nepříliš početnou sestavu dorazila především absence gólmana, takže se do branky opět musel postavil Stanley. Posílit nás přišel i šimi. nakonec se však ukázalo to, s čím přispěl i feri v zápase s kojakem. Hoši si něco zkoušeli, nejoblíbenějším se ukazuje klika na posledním. No, škoda mluvil.

Zápas lépe začal soupeř, který se prosadil pěknou přízemní střelou k tyči. Během první půle soupeř vedení navýšil na rozdíl dvou branek. My se před branku soupeře dostávali velmi ztěžka a když už jsme se v šanci ocitli, zakončení nestálo za nic. A tak jsme pořádně ohrozili prostor tří tyčí několik vteřin před koncem první půle. Veny rozehrál standardku a machy zády k brance poslal z voleje míč přímo do sítě. Nádherný okamžik v podání štírka s číslem 13. Bezprostředně poté skončila první půle.

Do té druhé jsme vstoupili šimiho klikou na posledním (následovalo zvýšení stavu na 3:1 pro 100dollu), jerryho krvavým zraněním způsobeným soupeřovou kopačkou v obližeji. Ač neúmyslný zákrok, následovat měla minimálně žlutá karta, který by byla pro hráče stodoly druhou v tomto zápase. Leč nestalo se. Postupen času jsme se více dostávali do zakončení, soupeřův gólman však nepřipouštěl kompliace. Vyjímkou byla v tomto směru standardka v podání venyho, který opět našel štírka s číslem 13 a byli jsme opět na dostřel. Vyrovnání odmítl bobo, když šimiho příhru z bezprostřední blízkosti napálil do nohy soupeřova gólmana, balón se vzhesl do výše a pomaličku mířil do sítě. Bohužel bobo jen tupě stál a koukal, jak soupeřův gólman druhým brilantním zákrokem v rozmezí několika vteřin likviduje jistou branku. Vyrovnání sme se tedy nedočkali a staré okřídlené nedáš, dostaneš červenou kartu a prohraješ 5:2 se naplnilo bezezbytku. Stanley z pozce gólmana chtěl podpořit sílící tlak FCP. Vyvezl míč na půlku a místo bobovi jej předložil protihráči. Stanleymu došlo, že je v průseru a tak pelášil do branky a míči v cestě patrně mimo branku zabránil volejbalovou smečí martina lébla. Následovala červená karta a přímák z hranice šestky. Do branky se pak postavil bobo, který si na pumelici s přímého kopu soupeře počkal a jal se jí s jistotou vyrážet mimo branku. Leč balon svou razancí po dotyku ruky druhého z nouze gólmana v tomto zápase pokračoval do sítě. Poté z brejku soupeř přidal ještě jednu branku, když v situaci dva na gólmana si druhým výborným zákrokem srazil bobo míč do branky sám. Opět jsme nezahráli dobře, a tak všechny body bral zaslouženě soupeř. Příště snad už konečně s gólmanem…

1 comment

  • bobo on Středa, 26. května 2010 at 16:54
  • Author

  Reply

  Zápas herně slušnej samozřejmě i díky soupeři. Bohužel angažmá našich hvězd z áčka se zdá býti liché, jelikož dá se říci, že s přístupem i skoro i s gólovým příspěvkem by si šimi s ferim mohli podat ruce.
  Takže pokud si někdo ještě bude mít chuť z áčka zahrát, předpokládá se, že bude posilou. To je jako s když Ti gólman v zápase zachytá.. hned se hraje líp.
  Neúspěch v tomto zápase nás stály neproměněný šance za stavu 3:2 pro soupeře. Tam jsme měli několi loženek, včetně té mé tisícidvou procentní. Gólman se vyznamenal, já zaspal. Pak, co se vykartoval stanley jsem to v bráně k mému překvapení zrovna nevytrhnul.
  Čekají nás poslední 3 zápasy. Vedení FCP se rozhodlo, že jakýkoli jiný počet bodů, lišící se číslovky 9 bude považováno za neúspěch.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..