Abel – FCP „B“ 2:4 (1:1)

:calendar: 10.9.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 10,00h

 bobo 2x(wiky, luďa), wiky (roh?), machy(bobo)

:joker: veny

tětís – wiky, veny, luďa – junior, stanley, bobo, machy

Druhý zápas sezóny nám postavil do cesty Abel, třetí celek loňské sezóny paralelně hrané 2.B třídy. Soupeř se nedostavil zrovna se silnou lavičkou a ve dvou na střídání odehrál celý zápas. My jsme na tom byli jen o jednoho muže lépe.

Začali jsme náporem, který vyústil v sérii rohů. Když už jsme rozehrávali třetí v řade, kozelson si své třetí zakončení již namířil přímou cestou do branky. Soupeř se po celý zápas nikam nehnal a čekal na naše chyby. O to víc si mohli tuhle taktiku dovolit, když se jim po pěkné akci podařilo srovnat. Technicky zdatný protihráč z místa u rohu přehodil bránícího wikyho a poslal před branku, kde bezpečně zakončoval útočník soupeře mezi nohy bezmocného tětíse. Nechtělo se nám příliš běhat, ostatně soupeř nás k tomu svojí aktivitou ani nenutil. Zákonitě pak musela první půle skončit nerozhodným výsledkem 1:1.

O přestávce jsme si řekli, že musíme zvýšit aktivitu, pohyb a napadání a soupeře když už né přehrát, tak ho uběhat. To se nám alespoň částečně podařilo přenést i na plac. Bohužel finální fáze byla jalová. Soupeř hrozil z brejků spíše sporadicky, nicméně když už se do zakončení dostal, smrdělo to brankou. Na druhé straně hřiště tyto hrozby byly o poznání častější, ale k navýšení skóre chybělo i trochu toho štěstíčka. Zkoušeli jsme zakončení ze všech pozic a ujala se až ta nejméně pravděpodobná. Wiky přihrál bobovi téměř na lajnu a ten nachytal gólmana střelou mezi nohy, která konečně skončila v síti. O pár chvil později se bobo zapsal mezi střelce podruhé. Luďa rychle rozehrál aut směrem k brance Abelu a bobo jej z první poslal za záda gólmana. Dvoubrankové vedení a již se nám dýchalo o poznání lépe. Dramatickou koncovku jsme pak soupeři nabídli sami. Zbytečně komplikovanou rozehrou se Abel dostal k zahrávání autu v těsné blízkosti naší šestky. S rozehrou si následně poradil a snížil na 2:3. A o pár chvil mohlo být srovnáno. Ztratili jsme míč na útočné polovině z čehož rezultoval protiútok dva na nikoho. Tětís s vyběhnutím váhal tak dlouho, až raději zůstal na svém brankovišti. Abel nezakončil špatně, leč do cesty se mu postavila branková konstrukce a následnou dohru akce uklidnil žlutým zákrokem veny. Závěr zápasu byl trochu nervózní po konfliktu boba s jedním z hráčů Abelu. Domluva rozhodčího situaci uklidnila jen zdánlivě. Podobné drobné šarvátky by měli zůstat na hřišti a skončit podáním ruky po zápase, což se bohužel tak úplně nestalo. V závěru zápasu ještě machy přidal naši čtvrtou branku a díky vítězství 2:4 máme po dvou odehraných kolech plný počet bodů. Příště máme STB.

3 comments

  • Stanley on Pondělí, 12. září 2011 at 14:36

  Reply

  Flexibilita se soupeřem to je naše. Přizpůsobíme se hře každého týmu. :07: :07:

  • bobovo kost on Pondělí, 12. září 2011 at 14:34

  Reply

  :09: :08: :03:

  • Kibullel on Pondělí, 12. září 2011 at 09:12

  Reply

  Dobrý zápas,cukr a bič v ryzí podobě!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..