BEE STING – FCP 3:5 (0:3)

:calendar: 17.2.2014 | hala TJ Lokomotiva Plzeň | 20,00h

:ball: |G| wesley 2x, veny, mára, tomáš – |A| wesley, tomáš, veny, feri

:joker: vykoušek, veny

:line-ups: vykoušek – veny, mrvčís, johny, tomáš, mára, feri, vláďa, junior, stanley, wesley, šimi

Je to tady, FCP po skvělé první půli postupuje na úkor Bee Stingu do semifinále. Soupeř, se kterým jsme doposud měli vysoce pasivní bilanci, nestačil na naši ofenzivní sílu a směrem dopředu zůstal trochu za očekáváním.

Začátek zápasu jsme si tentokrát pohlídali. Po několika úvodních šancích pohnula se skóre až venyho samostatná akce, kdy si svým důrazem získal míč na soupeřově obránci a bezpečně zakončil. První gól nám dodal potřebný klid a když si wesley nejprve připsal asistenci u branky tomáše, po které sám zvyšoval už na rozdíl 3 branek, zdálo se být rozhodnuto. Bee Sting hrál přeci jen otevřenější partii než před týdnem, nicméně vykoušek v naší brance byl velmi jistý. Soupeři navíc zlikvidoval desítku za náš šestý faul.

Po přestávce jsme začali velmi dobře, když wesley povedeným volejem rozvlnil síť za brankářem Bee Stingu počtvrté. Potlesk na otevřené scéně věnovaný wesleyho parádě v nás vzbudil pocit nesmrtelnosti. Přestali jsme úplně hrát, vymýšleli nesmyslné kombinace na vlastní polovině, návrat po ztrátě míče, který jsme mohli sledovat od každého hráče v minulém týdnu, vše bylo pryč. Vykoušek se mohl přetrhnout, aby uhájil naše vedení. Přesto se soupeř dostal těsně na dostřel, což náš animovaný brankář nenesl příliš dobře a musel si ulevit několika pěknými slovními obraty, které však sudímu v uchu zazvonily natolik, že vykoušek uviděl žlutý kartonek. Pak jsme se konečně trochu probrali, tomáš odvedl na lajně vynikající práci, předložil před branku márovi, který se konečně trefil. To už bylo na Bee Sting moc. My měli ještě pár takových šancí, kterými jsme mohli definitivně rozhodnout, ale branka už nepadla ani na jedné straně.

Čtvrtfinále je minulostí. Už příští týden nás v prvním semifinále čeká Pumidas.

  • bobo on Úterý, 18. února 2014 at 20:06
  • Author

  Reply

  Tak hokejisti od nás zdá se opisujou. Pokud dávali pozor, vyhrajem 5:3.

  • bobo on Úterý, 18. února 2014 at 16:39
  • Author

  Reply

  Zápas a půl opravdu paráda. Po wesleyho parádě jsme na to ale parádně začli srát. Nevim, kdy si to každej uvědomí, ale futsal směrem dozadu narozdíl od fotbalu jednotlivci nic neodpustí. Tady každej musí zpátky minimálně se svym hráčem. V ideálním případě i vyřešit chybu za spoluhráče, pomoct zdvojit soupeře… Tak to prostě je. Hráli jsme výborně, ale ta komedie v druhý půlce zkazila celej dojem z naší hry, s jakou jsme v obou zápasech soupeře přehráli. A taky ty zbytečný fauly a ještě zbytečnější kecy…
  Jinak třeba jen chválit. Play-off je jiná soutěž a my jsme po většinu času ukázali, že ji umíme hrát.
  Pumidas bude, jak psal veny, jiný soupeř. Když jim necháme prostor, oni toho umí využít.

  • Kibullel on Úterý, 18. února 2014 at 08:26

  Reply

  Napsal jsi to hezky Johny,máš pravdu!
  Pumidas bude o něčem jiném,pokud takhle vypadneme sz tempa tak to bude bolet dvakrát víc než proti Bee Stingu.
  Já sem momentálně ve sračkách s kotníkem….vůbec nevím jestli to v neděli půjde a nebo nepůjde.

  • johny on Pondělí, 17. února 2014 at 22:04

  Reply

  Fantazie – dokázali jsme dotáhnout rozdělanou práci z minulého týdne. Až do stavu 4:0 jsme hráli opravdu dobře. Pár chyb tam bylo (zbytečně moc faulů), ale Vyky držel. Tu komedii potom jsme si ale mohli odpustit. Nekoncentrovanost, laxnost a opět špatná hra dozadu nás málem stála prakticky vyhraný zápas. Zápas a půl hrajeme na nás až obrovsky zodpovědně a potom jsme vysmátý jak leča a nemůžem se dostat znovu do zápasu. Jestli chceme mít alespoň nějakou šanci proto silnému Pumidasu, musíme se bezpodmínečně vrátit k zodpovědné hře dozadu. Budou to úplně jiný zápasy, kdy tentokráte soupeř nebude na nic čekat. Věřim ale, že jsme v semifinále schopní být minimálně vyrovnaným soupeřem.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..