Bowling Bar Luna – FCP 0:8 (0:2)

:calendar: 18.12.2011 | hala 31. ZŠ Plzeň | 10,00h

karbi 3x (rastík, stanley, junior), stanley 3x (bláhič, karbi, -), johny (junior), rastík (johny)

vyky

vyky – bláhič, johny, junior – karbi, rastík, stanley

Poslední dvojzápas v letošním kalendářním roce jsme odehráli opět poněkud netradičně v neděli dopoledne. Nehodil jsem na web nominaci, za což se omlouvám, ale v konečném důsledku to bylo jedno, poněvadž všichni, kteří byli jakžtakž zdravotně v pořádku dorazili včas a ti, co dorazili později v domnění, že hrajeme až od jedenácti, stránky stejně nesledují!!! Před prvním zápasem se nás tedy sešlo celých šest hráčů do pole. Johnyho s Bláhičem, kterého jsme naštěstí po tréninku donominovali, musel v zadních řadách doplnit Junior. Vepředu pak tvrdila muziku následující trojka: Stanley, Rastík a Karbi, který nevěděl, zda-li obsah jeho vnitřností vyběhne spodem nebo vrchem. Do branky nastoupil Vyky, kterému kryl záda Jeňýk. Opticky tato sestava zřejmě patřila doposavad k tomu nejslabšímu, s čím jsme zatím nastoupili. Soupeř ale na tom nebyl o moc lépe, poněvadž počtem hráčů se nám vyrovnal a v jeho svatyni nejspíše nestál kovaný brankář.

Nevěděli jsme, co od zápasu očekávat, ale již první minuty naznačili, že by to nemuselo být až tak špatné. Prakticky po celý zápas se nám dařilo poctivě pokrývat hráče soupeře, tedy až na Karbiho, na kterém bylo vidět, že dozadu to dnes asi nepůjde. Naštěstí soupeř toho nedokázal vůbec využít. Tlačili jsme se do zakončení a několik slušných příležitostí přišlo nazmar. Ujala se až Karbiho střela po Rastíkově příhře v 8. minutě. Ve 12. minutě Karbi znovu zaúřadoval tentokráte po Stanleyho pobídce. Vyky pochytal vše, co musel a my jsme po pravdě řečeno mohli jít do druhé půle s vyšším náskokem. Soupeř své kontry zbytečně zpomaloval, což nám hrálo do karet.

Když krátce po půli ve 28. minutě Johny z hranice šestky trknul Juniorův přesný centr za záda překvapeného gólmana bylo prakticky po zápase. Soupeř se vůbec nedostal k nějakému významnějšímu náporu a my jsme trpělivě navyšovali počet vstřelených branek. Hattrick si dokázal zkompletovat jak Karbi, tak chvíli před koncem i Stanley, který našel střeleckou slinu. Když ještě po hřišti se potulující Rastík přišel se svojí troškou do mlýna, byla z toho nakonec překvapivě nejvyšší výhra FCP s nulou v krajském přeboru. Vyky se do statistik zapsal mimo své první vychytané nuly i jednou žlutou kartou, když ve druhé půli zajel mimo svojí šestku do jednoho z protihráčů.

V okleštěné sestavě jsme si poctivě dokázali plnit své úkoly a po celý zápas jsme šli za třemi body. Bowling toho dnes předvedl pramálo, ale to vůbec nesnižuje náš precizní kolektivní výkon, jenž posledních několik minut pasivně sledovali i dva naši opozdilci Feri s Luďou, kteří zřejmě vytušili naši fazónu a přišli nám pomoci až na druhý náročnější zápas se Splávkem.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..