veny(rastík)

stanley – veny, wiky, jerry, kašpy – rastík, bobo, machy, junior

Byl jsem vožralej,musel mě vyzvednout Standa-děkuji Stando.
Bobo byl vožralej ještě víc,ani nevěděl kam má běhat dávat góly.
Začali jsem ve třech v zádu, Kašpic hrál s někým vepředu,jakmile se převlíknul Bobo(cca 10 minut po začátku) Kašpic se šoupnul do obrany.
První půle byla vyrovnaná,sem tam nějaká střela náš gólman držel jak židovská víra-soupeřův gólman držel ještě víc(asi jako když muslim drží mešitu před židem).
Soupeř byl kvalitní,skóre načal náš výběr až ve druhé půli. Dával jsem přihrávku z obrany Rastík to tam podržel já jsem si naběhl a nějak to tam ušukal,zbytek lidí na place jak je dobrým zvykem jenom čuměl a nechal tvořit ty co mají balon.Stav 0:1.
Byli jsme na koni,Kozelson začal motat všechny co stáli kolem,začali jsme naší klasickou hru cukr a bič.
Nějak jsme nastřádali pět faulů,nechápu jak je to možný…
Když nám sudí písknul ten pátý tak někdo na lavičce křiknul do hřiště ´´hlavně bez faulů´´ asi za pět vteřin Kozelson sestřelil nějakýho vosla v cizím dresu. Nuže kopala se desítka,rána k tyči žid Standa bez šance. Stav 1:1. Hráli jsme celkem v klidu,mysleli jsme na hru bez faulů. Zlom přišel při rozehrávce Kašpicleho z pozice posledního,situaci při napadání soupeřem vyřešil malou domů na Standoslava ten pod tlakem a placírou statečně odkopl míč cca 11 metrů od brány kde si ho přebral soupeř a střelou do šibenice dával fíka. Stav 2:1. Hralo se posledních cca 5 minut,kde jsme kromě dalšího faulu na soupeře(jasně špatně odpískaném…)ne­vymysleli už vůbec nic. Poprvé jsme padli,jsem za to rád,páčto už to všechny přestávalo bavit! Příště máme nevím koho ale to je jedno páčto zase začnem vyhrávat. Je nad míru jasné,že se můžem porazit jenom my sami-soupeř neexistuje!

• Author

Hele Bobo,jak si se vlastně dostal na zápas?

• bobo on Středa, 19. října 2011 at 09:54

Tys byl na tom tak špatně, žes zavolal na pomoc stanleyho. No a já byl na tom tak špatně, že jsem si musel poradit sám… Ještě napovím, že je to červený…

• jerry on Středa, 19. října 2011 at 07:58

Report jako debil :02:

• Kibullel on Úterý, 18. října 2011 at 18:34
    • Author

dobrá korekce….:-)

• bobo on Úterý, 18. října 2011 at 17:10

Zázrak už byl jenom to, že jsem se probral v půl devátý. Vůbec celý to ráno by se dalo nazvat jako takovej malej zázrak vzhledem k tomu, co jsem prožíval celou neděli, pondělí a vlastně i dnešek. Sorry pánové… góly si schovávám do dalších zápasů… Díky venymu za podporu, jen jsem upravil jeho hodnocení, páč jsem měl tušení, že jsem odehrál asi svůj nejhorší zápas v kariéře… I když odehrál… to je silný slovo :24: