Copa bylo na schůzi kraje?

Včera v sedm hodin jsem se dostavil zbavit se tuctu zbytečných bankovek v Františkem Palackým na přebalu. Startovné je tedy zaplaceno, zbývá vyřídit přestupy, respektive nově zaregistrovat naše přestoupivší hráče.

NOVINKY:

Letos bude krajský přebor čítat celkem 13 týmů, které odehrají v období od 16.11.08 do 14.3.09 celkem 156 utkání. V prvním kole odehrajeme jen jeden zápas, a to s Kompas – rollo… těm máme co vracet!

– přihlášené týmy:

loňský soupeři: FC Jerigo, Pohoda, SK Šeptem, Happich team, Kompas – rollo, Sokol Letkov, Rejnoci Nemanice, Pronic Zanic Domažlice

nováčci v KP: Spadnutivší Bee Stig, stejně tak Czech Made z divize, Nově vzniklý B-tým divizního Rabbitu, a domažlická Jamajka.

– rozhodčí:

Rozhodčích by mělo být asi 10. Domažlický momentálně prý žadný nemaj a pokud si žádný neseženou, budou tam jezdit pískat rozhodčí z Plzně. Na dvě kola byloch se měli dočkat rozhodčích z Prahy, i jiných zvířat s píšťalkou… tím myslim, že pískaj nějakou vyšší soutěž. Takže sudích bude víc než dost. A aby se zajistila kvalita na straně sudích, budou na vybraná utkání přítomni delegáti, který si pak chybující sudí vezmou na kobereček a píšťalku a kartičky jim zabaví. A pískat prostě nebudou a hotovo. Navíc opět každý z týmů má právo nahlásit jednoho rozhodčího, kterého absolutně nechce. Jinak pan Vícha, tuším že se tak jmenuje, který nám loni pískal čtyřku na béčku, měli jsme s ním pás sporů a nelíbilo se mu naše jadrné vyjadřování, tak ten je mezi těmi rozhodčími. Každopádně si myslím, že to pro nás není problém.

– hala:

Hrát se bude opět ve stejných halách jako loni. Na Trojúhelníku, který dostal nově natřenou podlahu. A v hale Domažlicích. Co se nového nátěru podlahy na zču týká, prý ubyly některé zbytečné lajny, ale jak je to nový a lesklý, ztracejí se sudím ve světle lajny… Prej je to jak sklo… Tak asi bude veselo.

– ostatní:

Opět se v Plzni bude hrát s jednotnýmy balony select. Na každé utkání budou 3 míče k dispozici. Dokonce se dokoupili i další, nové, kulaté…

Hráči jsou pojištěni – kooperativa. V případě úrazu musí být incident zanešen v záznamu o utkání. Platí to i pro pohár čmfs. Bylo tomu tak i loni. Vzpomeňme na Stanleyho krvavou palici. Ale Stanley pak nedodal lékařskou zprávu od doktora či co, takže z toho nebyla ani koruna. Ale teď už je to úplně buřt.

Když už jsem se zmínil o poháru, FCP bude opět nasazený, což znamená, že si kopneme někdy v průběhu ledna.

Propozice v tištění formě mi přijdou do schránky, takže to bude třeba ještě nastudovat. Pokud se objeví v elektronický podobě, v což doufam, objeví se na webu.

Předběžnej rozpis zápasů mam u sebe, k nahlédnutí bude na tréninku. Na stránkách se objeví až ten oficiální.

Novej ročník Krajského přeboru nám brzy začne. Takže nezbývá nic než se pořádně připravit, trochu potrénovat a utužit kolektiv:30:.

-FORZA FCP-

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..