28.2.2010 ? hala 31. ZŠ Plzeň ? 12,00h

karbi 2x (feri, bobo)

:joker: chali

méďa ? šimi, chali, veny, wiky – bobo, feri, junior, karbi

Vítěznou euforii našeho celku poslal k zemi náš nedělní soupeř, Czech made. Nástup do zápasu ale vyzněl lépe pro naše barvy a po prvním střídání nikoho nenapadlo, že tohle první střídání bude tím nejlepším, co v tomhle zápase ukážeme. Rozhodčí zahajuje zápas, balon lítá z jedný fcp sálovky na druhou, veny na wikyho, feri na karbiho a karbi do prázdný. Šlo to až příliš lehce, než aby to mohlo vydržet. A taky že jo. Další naše šance se neujímají, nutno podotknout, že kloudných zakončení bychom napočítali co prstů na jedné ruce. Soupeř, ač prohrával, nadále soustředěně bránil od půlky a vyrážel k rychlým brejkům. Balón si dnešní odpoledne zrovna nepotykal se sálovkama našich top útočníků a místy jim spíše překážel, než cokoliv jiného. Hráči vyrobení v česku se do zápasu dostali proměněnou penaltou. Sudí po kontaktu médi se soupeřovým hráčem uvnitř šestky byl nekompromisní, stejně tak soupeřovo zakončení a bylo srovnáno. V následujících minutách se hráči CM dostali do vedení. Rychlou akci po levé straně zakončoval  soupeř tváří v tvář méďovi – 2:1. Do poločasu stihnou borci v bílém ještě poodskočit. Nejdříve rozehrává aut, když balón evidentně není rozehráván z čáry, přesto se svolením sudího se dostává do šestky, kde se od matadora míry adamčíka v pádu dostává do naší sítě., přesněji od jeho ruky. Jsme jako opaření. Sudí gól uznává, aby mu to vzápětí svým přiznáním míra rozmluvil. Nicméně, z následující protiakce si CM bere dvoubrankové vedení již oficiálně a půle končí.

Do druhého dějství si bobo s mírou vyměňují posty. Velké oživení to nepřínáší. Před branku soupeře se přecijen dostáváme častěji, velkým problémem je ale zakončení. Sérii rohů nejsme schopni zakončit střelou do prostoru 3 tyčí. CM pozorně brání, hraje to, co hrál od prvních minut a to mu nese ovoce. Šimi na poslednim u lajny dělá kliku, ta nevychází, následné zakounčení soupeři ano – 4:1. bobo trefuje břevno, czech made se silou medvědí přidává po dalším z brejků další branku, již je jasné, že dnes na body nedosáhneme. Konečnou podobu výsledku dává po bobovo přihrávce karbi. Soupeřům obránce se balonu v cestě do sítě snaží úmyslně zabránit rukou, vidí pouze žluté napomenutí. Vůbec, metr sudích byl všelijaký. Pasáž o skluzech jim v pravidel asi někdo vystřihl a nepřesné rozhodování jen podněcovalo nervózní atmosféru zápasu a odvádělo naše myšlenky od hry.

Nicméně, soupeř narozdíl od nás měl od první do poslední minuty jasno v tom, co chce hrát a díky tomu zaslouženě zvítězil. My po první dosažené brance na to zapomněli, přestali jsme běhat a tak trochu doufali, že si tak hráči soupeře nějaký ten gól dají sami. Nu, nepovedlo se. Naštěstí facka přišla opět včas. Čekají nás těžké zápasy a je třeba dobře rozjetou sezónu zdárně zakončit.

:line-ups:   :05:

• simi on Pondělí, 1. března 2010 at 20:41

stálo to za píču… ale jedeme dál :09:

• Wiky on Pondělí, 1. března 2010 at 17:30

hráli jsme fakt kurevsky!!! Útoku to sice moc nešlo, ale myslim si, že tohle byl jednoznačně nejhorší zápas hlavně naší obrany. Vzadu to nešlo to nikomu a útok jsme nepodporovali a ani nepřihráli. Prostě na kundu. Johny na lavičce chyběl, kdyby nás zmrdal, mohli jsme se aspoň trochu probrat a né hrát celej zápas takovou kundu.

• johny on Pondělí, 1. března 2010 at 14:51

Člověk jednou nejde a už děláte kraviny. Asi vás neměl kdo prcat.
    Nevadí, jedeme dál. Furt to máme ve své moči. :02:

• Kibullel on Pondělí, 1. března 2010 at 15:01

sem čekal větší sprcunk…..

• bobo on Pondělí, 1. března 2010 at 15:28
        • Author

byl by, kdyby rejnoci nezaváhali s pohodou… spoléhal jsem i na šepťáky, leč bohužel… kouč prostě chyběl. :30:

• Kibullel on Pondělí, 1. března 2010 at 12:15

Tohle byl kurevsky divnej zápas.
    Jak už tu někdo psal- SAMO SE TO NEVYKOUŘÍ…..!
    Co se týče rozhodčích tak musím bohužel přiznat,že pokud to nepíská Šoltýs tak to vždy ztrácí úroveň!

• dvori on Pondělí, 1. března 2010 at 11:22

Ajajaj, tak to je velika skoda, j8 jsem byl kvuli praci v Hradci a vracel jsem se az na 18 hod :44:

• Méďa on Pondělí, 1. března 2010 at 07:44

Prostě sme to posrali, ale myslim že už jsme takovej zápas potřebovali aby nám spadl trochu hřebínek. Hold začnem novou vítěznou sérii

• bobo on Neděle, 28. února 2010 at 17:41
    • Author

Podobný zápas jako s rejnokama v domažlicích. Soupeř čekal na půlce, betonoval a vyrážel k rychlým protiútokům. Bohužel, to co jsme předvedli v prvním střídání, a to přesně na soupeře platilo – pohyb, rychlý krátký přesný přihrávky – to i s naším prvním gólem odešlo. Příliš mnoho chyb, žádnej pohyb a skoro žádný zakončení. Sám se žádnej soupeř neporazí.