DRUžstvo TĚlesně VAdných

Zdravím všechny kryplíky FCP týmu.Rozhodl jsem se že uspořádám malou sešlost FCP marodky.Viděl bych to na úterý příští týden tzn. 20.1.2009 v ALCATRAZU na Klatovský.Sejdeme se přesně v 19 hodin a dáme si jedno možná dvě malé píva,to samozřejmě aby jsme se rychleji uzdravovali!!Návrat bude někdy okolo 21 hodiny domů,odvoz bude samozřejmě zajištěn!!!(jsme přeci kryplovééé nééééé?!!) Každý si sebou přinese veškerou zdravotní dokumentaci a společně budem probírat co nám život po nemocnicích dal nebo spíš vzal.Určitě nezapomeňte rentgenové snímky,na ty se obzvášť těším!Kdo si za dobu co ležel popřípadě seděl v nemocnici udělal nějakého kamaráda z řad doktorů nebo ještě lépe z řad sestřiček(100 kilový fizioterapeutky se nepočítají!!!) nechť ho přivede sebou,každý odborný názor se hodí.

Prosím potvrďte účast,nerad piju sám…..

Kdo je zdravej a chtěl by se zůčastnit,nechť napíše čím by nás mohl rozveselovat celý večer a JÁ usoudím zda ho naše DRUTĚVA připustí ke stolu.

Váš Kibul

  • najký on Úterý, 20. ledna 2009 at 15:15

  Reply

  my zdraví máme ve středu trénink :ball:

  • jerry on Úterý, 20. ledna 2009 at 14:50

  Reply

  Z technických důvodů se sešlost přesouvá na středu!!! čas a místo zůstává. Všem kulhavým či jinak zohaveným jedincům doporučuju vyrazit už dnes, při našem tempu…

  • bobo on Pondělí, 19. ledna 2009 at 19:59

  Reply

  No, myslim si, že by tam rozhodně neměl chybět tětís s odbornou expertízou stavu jeho průdušek… popřípadě jater. Sice se nejedná o vadu tělesnou, ale ale na tréninkách má účast stejnou jako jerry…

  • jerry on Neděle, 18. ledna 2009 at 19:10

  Reply

  Veny, to si nenecham ujít!!! v 7 sem tam, ať žijou kriplove :43:

  • Vaci on Pátek, 16. ledna 2009 at 15:32

  Reply

  Skvělej nápad, ale bohužel se nemůžu zúčastnit. Jednak se léčim mimo Plzeň a jednak mi to muj zdravotní stav ještě nedovolí. Případná další sezení DRUTĚVy v době následujících 5 měsíců si snad ujít nenechám.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..