:calendar: 10.10.2009 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 12,00h

:ball: wesley 3x (-), vincent (luďa), šimi (páťa)

:joker:   luďa

:line-ups: kohy ? johny, bobo, wesley, luďa – šimi, vincent, páťa, junior, stanley

Klabava, to byl soupeř, na kterého měl spadeno wesley. No a jak si usmyslel, tak na place provedl. Zápas jsme začali dobře, připravili si několik šancí, z nich tu první, která našla cestu za záda gólmana Klabavy, proměnil vincent. Pro něho to byla po víc jak roce premiéra v dresu FCP, a tak mu na dokopný nezbyde nic jinýho, než dát něco do placu. Poté přišla první z wesleyho akcí. Když byl na place, byl všude, a tak se stalo, že si sám vzal balon, sám se probil před branku a sám zavěsil – 0:2. Soupeř stihl do poločasu ještě snížit, když elitní hráč pašek v dresu soupeře v souboji 1:1 prohnal johnymu pérka a do protipohybu kohyho bezpečně skóroval.

Za stavu 1:2 pro naše barvy se měnily strany. Kohy v první půli mnoho práce neměl, a tak se stalo, že balony v průběhu půle druhé nechával narážet do brankové konstrukce, aby je vzápětí čelem k brance lapil do svých rukavic. Kapitulovat kohy musel po soupeřově standardce po průstřelu naší pouze dvoučlenné zdi, kterou oslabil svou wesley, který rozhodl od této řady hráčů v modrém distancovat. Tato branka však padla v době, kdy jsme díky wesleyho střelecné pohotovosti měli již pohodlný náskok a za hattrick malé zápisné do kasy. Skóre dovršil šimi, zdyž si naběhl na roh a ze vzduchu z první v blízkosti brankové čáry nasměroval míč o branky po páté. Asistenci si připsal člen juniorky, patrik. Příště 100dolla.