DTJ Klabava – FCP „B“ 4:4 (1:3)

:calendar: 15. 05. 2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 13,00h

:ball: 2x vincent (bobo, -), 2x junior (bobo, jerry)

:line-ups: tětís ? jerry, bobo, machy, luďa – vincent, feri, junior, stanley

Po výsledkové i herní mizérii náš čekali chlapci z Klabavy, jejichž útočný hrot Pašek se svou konstantní střeleckou  hrozil, že by ta hrůza z posledních zápasů mohla dosáhnout na hattrick. Nestalo se tak a po dobré první půli jsme nakonec brali bod, i když to dlouho vypadalo na body tři.

Po stanleym se do branky postavil opět někdo, kdo s rukavicemi na rukou má přecijen větší zkušenosti, tětís. V první půli jsme byli lepším celkem a odrazilo se to i na skóre. Po počátečním oťukávání nejprve junior nekompromisně z úhlu dorazil bobovu střelu. V zápětí stál na konci svižné kombinaci a z bezprostřední blízkosti posílal balón do prázdny. Střídání z říše snů uzavřel vincent, který převzal balon od boba, klika na střed, střela levačkou a míč končící u pravé tyče soupeřovi svatyně. Tětís v první půli příliš práce neměl. Klabava si připravila několik nebezpečných lobů za obranu, ty ale tětís zlikvodoval. Klabava však přispěchala ještě s jedním a ten se po několika odrazech mezi tětísem a hráčem soupeře dokutálel do naší sítě. Výsledkem 1:3 pro naše barvy skončila i první půle.

Do druhé půle vstoupila lépe Klabava. Její hráči se tlačili do zakončení, leč zahřmělo na straně druhé. Po faulu soupeře se vincent postavil k exekuci standardní situace a propálil vše, co mu stálo v cestě. Poté se z našich nohou vytratila přesnost, Klabava se dostávala více do hry i do zakončení. Nejprve po závaru ze soupeřova rohu stanleyho odkop skončil přímo na noze protihráče, který z první trestal. Poté se ke slovu dostal i fantom Pašek. Stav 3:4 jsme do konce bohužel neudrželi. Dlouhý nákop soupeře s přispěním soupeřova urostlého beka, který na poslední minuty šel tvrdit muziku do naší šestky skončil za bezmocným tětísem.

Bod dobrej, kdyby byly 3, bylo by to lepší, ale po tom, co se dělo pár sobot zpátky…

3 comments

  • jerry on Pátek, 21. května 2010 at 12:43

  Reply

  Druhou asistenci na Juniora mam samozřejmě já! :14:

  • Kibullel on Středa, 19. května 2010 at 13:59

  Reply

  Souhlasím s Bobem,co se týče hry dozadu trošku jsme přitvrdili a hned to bylo znát. Pro mne zápas celkem v pohodě ani sem se moc nezadejchal.

  • bobo on Pondělí, 17. května 2010 at 16:36
  • Author

  Reply

  Konečně zápas, ve kterym jsme zase něco zahráli. Zejména směrem dozadu to bylo zodpovědný tak, jak to má bejt. Bez toho to prostě nejde. Jakmile pak soupeř snížil na 4:2, trochu jsme se začali bát o výsledek. V závěru jsme neudrželi míč na svých kopačkách, kazili přihrávky a soupeř svou vůlí s trochou toho štěstíčka pro ten bod nakonec došel. Škoda toho, ale rozhodnout jsme měli v první půli. Šance na to byly.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..