:ball: 2x stanley (bobo, luďa)

:joker: bobo

:rote: kohy, wiky

:line-ups: kohy ? bobo, wiky, luďa ? machy, stanley, junior

Třetí jarní kolo nám přichystalo překážku v podobě druhého celku soutěže, FC Blizzard. Parné počasí se podepsalo zejména na hrací ploše, jednoduše to klouzalo jak prase.

Zápas začal, sotva jsme stačili vyběhnout ze šatny, takže nějaký rozehrání se, rozchytání gólmana… holt příště. Když už jsme v prostoru tří tyčí, je třeba zmínit, že v tomto prostoru operoval nový gólman, kohy, pro kterého to byl jeho první start za FCP.

No, poprvé si kohy sahnul na balon, to když ho vyndaval z naší sítě. Málo důrazu před naší šestkou, umístěná střela o tyč a manko jedné branky. Ani druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Machy propadl u lajny, bobo se snažil přečíslení zažehnat, leč křižná příhra nalezla přesně volného útočníka soupeře a kohy, i když tentokráte si na balon sáhl, lovil ze své sítě podruhé. No a aby toho nebylo málo. Dlouhý výhoz gólmana, na který bobo nedosáhl, malý zmatek a chytrý lob. Balonu v cestě do sítě už nezabránil nikdo. Takže Blizzard 3 góly, my sotva 3 střely na bránu.

Leč noc byla ještě mladá a druhý poločas skýtal možností více. Přeci jen o něco jsme zlepšili pohyb a začali vytvářet tlak na soupeře. Prvnímu gólu předcházelo špatné střídání soupeře, takže Stanley se mohl zkušeně zeptat, kam že to bude. Zbývalo dát ještě alespoň 2 branky a výtečná možnost se nám naskytla po skluzu soupeře uvnitř vlastní šestky – penalta. Nikdo se na to dvakrát necítil, takže bobo určil juniora, a ten nadvakrát balon za záda brankaře Blizzardu nedostal. Co se nepovedlo při penaltě, povedlo se posléze. Luďa po lajně vyjel až na šestku, předložil stanleymu, stav 3:2. Celou druhou půli jsme vcelku dost otevírali obranu, takže soupeř měl místa víc než dost pro své brejky, no a kohy měl dost času ukázat, že je mezi tyčemi doma a svými zákroky držel šanci na vyrovnání.

Nu a konec zápasu, ten byl vcelku adrenalinovej. Nejdříve wiky neudržel emoce na uzdě, rote. Šli jsme do třech, ale jakoby si toho Blizzard nevšiml a šance jsme spíše měli my. Faulů přibývalo, a pět minut před koncem soupeř kopal desítku. Naložil s ní zhruba metr nad branku. Šance na vyrovnání žila dál, nějaké vážnější šance ale zrovna nepřicházely. Naše obrana byla v závěru více než otevřená, takže přišel brejk soupeře, kohy vyběhl, minul hranici šestky a zahrál rukou. Rote, zároveň konec zápasu.

Prospali jsme první půli, předzápasová příprava některých z nás nebyla taky ideální, no a snad 15 minut druhý půle v pěti do pole. Težko se to pak otáčí. Alespoň jsme odvrátili blamáž v podobě gólového přídělu.

Příště lepšící se Oranjes.

• Wiky on Středa, 29. dubna 2009 at 10:25

sorry za tu rudou, ale už od začátku jsem byl nějakej nahecovanej a ten kokot mě hrozně sral. Nemám tenhle druh zmrdů rád

• najký on Středa, 29. dubna 2009 at 12:08

u mě dobrý wiky, já ti to říkal že ji můžeš mít, mohlo to teda bejt blíž ke konci zápasu ale co se dá dělat.. člověk si ty situace nevybírá

• Wiky on Středa, 29. dubna 2009 at 17:28

dík za podporu, věděl jsem, že ty budeš první kdo mě bude uznávat. Prostě když hoříš, tak hoříš :02:

• Stanley on Pondělí, 27. dubna 2009 at 16:13

Zápas blbec. Jako by jsme to nebyli my z předešlých zápasů. První poločas jsme takticky nezvládli. V druhém poločase to taky nebylo ono, ale malé zlepšení bylo vidět. Náznaky šancí. Škoda neproměněné penalty, ale na to se nemůžeme vymlouvat. I když byl povrch suchý klouzalo to víc než minulou sobotu a to pršelo.

• najký on Pondělí, 27. dubna 2009 at 14:03

Velká škoda první půli zapříčeněná nerozkopáním, hejbáním a chytáním. Koncentrace na nule!!! V druhý půli už jsme ukázali, že se nebojíme a chceme hrát aspoň o plichtu.. Juni nic si z tý penalty nedělej, jdeme dál, ale kopnutá fakt dobře nebyla.. Na Wikym už na začátku druhý půle bylo vidět, že začíná hořet a že ho zkurvý, přeci se nenechá okopávat. škoda toho, protože honit se soupeřem nahoru dolů s jednim na střídání opravdu nejde.. Buďme rádi, že Kohyho :rote: přisla uplně nakonci. Jinak je vidět že chytat umí moc dobře, v druhý půli nás opravdu zachrňoval před blamáží.
    Jdeme dál hoši, příští týden 3 body

• bobo on Pondělí, 27. dubna 2009 at 13:42
    • Author

Tak začátek zápasu jsme totálně prospali. Já sežral něco hroznýho a celej zápas jsem s tim měl velký problémy.
    Jinak ta moje žlutá, rozhodčí to měl z blbýho úhlu. Faul to byl, to asi jo, ale rozhodně ne na žlutou. Totiž jsem nejdřív hrál balon. Ten kluk jako uměl padat, to jo…
    Jinak jsem zvědavej, kdy konečně dáme dohromady nějakou pořádnou sestavu… ještě že příště již jde… :39: Veny :39:
    (wiky to bude mít tak za 3 stop, kohy asi jeden)

• Méďa on Pondělí, 27. dubna 2009 at 08:02