:calendar: 1.10.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 11,00h

bobo 3x(stanley, stanley, ?), stanley 2x (rastík), rastík(?), junior (?)

:joker: feri

hudy – bobo, veny, luďa, jerry – rastík, stanley, feri, junior

Dalším korálkem na šňůře podzimní neporazitelnosti bylo béčko Psycha. Svým důrazem jsme otrávili hru soupeře a moc cukru jsme tentokrát nesypali. Postupně jsme získávali na převaze, kterou jsme, i díky několika dobrým zákrokům soupeřova gólmana, ale hlavně několika minelám stanleyho při loženkách půl metru před brankovou čárou, zatížili konto soupeře sedmi kousky. Paradoxně pro hudyho to byl první zápas, kdy si taky trochu zachytal, ve dvou případech mu pomohla tyč.

Zápas neměl žádné oslnivé tempo, přesto se bylo na co dívat. První se mezi střelce zapsal stanley, když zakončil pěknou souhru neméně pěknou střelou k tyči. Soupeř poprvé vážně zahrozil z přímáku když zvonila tyč hudyho branky. Na dva nula zvyšoval rastík. Oba střelci první půle se pak postarali o třetí gól. Rastík procpal míč přes ležícího protihráče, dal stanleymu, který nadvakrát pojistil naše poločasové vedení na rozdíl dvou branek.

Soupeř nebyl vzadu příliš důsledný a po změně stran jsme chodili do otevřené obrany častěji, než v poločase prvním. Soupeř zápas zdramatizoval, když jsme blbě střídali a aby to hudy neměl tak jednoduchý, bobo stečoval střelu soupeře z hranice šestky mimo jeho dosah. Balon bohužel skončil v naší síti. Drama ale netrvalo dlouho. Bobo si zanedlouho naběhl na stanleyho aut a střelou mezi nohy zvýšil opět na rozdíl dvou branek. O pár chvil později byl opět bobo na konci naší souhry a bylo to pět dva pro playmakery. Soupeř dokázal ještě jednou zareagovat a využít laxně bránících útočníků v modrém – hudy bez šance, stav 3:5. Do konce zápasu se ještě prosadil pěknou brankou junior, následně bobo završil svůj první hattrick v sezóně a bylo po zápase.