FC Rabbit Plzeň B – FCP 2:2 (1:2)

:calendar: 14.02.2009 ? Plzeň ? 20,00h

:ball: feri (-), machy (-)

:joker: méďa

:line-ups:  méďa ? bobo, šimi, najký ? junior, stanley, feri, tětís

V posledních zápasech jsme vyšli bodově naprázdno a nezadržitelný pád ke dnu tabulky jsme chtěli v zápase s Rabbitem zastavit. Předzápasové konstelace ohledně sestavy nevykazovali příliš možností na výběr. Postupně zcela vypadli wesley s dvořim, bobo a junior si přišli zahrát s chřipkou no a najký se přišel proskákat po jedné noze s nepříjemně nataženým stehením svalem. Předzápasový tejp však udržel jakž takž nohu ve stavu, jež označit na „hratelný“, a tak s tětísem coby druhým gólmanem připraveným vlítnout na hrot našeho útoku a rozhodnout zápas jsme se na plac rozestavili a sudí mohl zahájit hru.

Soupeř ani tak neměl problém se sestavou, jako spíš s dostatečným počtem dresů stejné bravy, což bylo vyřešeno za pomocí rozlišováků. Stačilo nám pouhých 26 sekund na to, abychom soupeře vysunutou obranou donutili ke špatné nahrávce, kterou k potěše našich fanynek převjal feri a jal se zakončit přesnou střelou k tyčy. Hned se nám dýchalo o poznání lépe a přeci jen, konečně bylo co bránit. Tuto jednobrankovou výhodu však po čtvrthodince hry utnul jeden ze soupeřových hráčů milimetrovou bombou do šibenice. Méďa přes několik dobrých zákroků v dosavadním průběhu zápasu však tentokrát neměl nárok. Snažili jsme se o důslednou hru, což bohužel šlo ruku v ruce se zvyšováním zůstatku na našem kontě, co se faulů týče. Ale právě taková hra nám přinášela výsledky. Po jednom zblokovaném postupu soupeře se k míči někde za půlkou dostal machy a přes obránce vyslal svojí pověstnou pumelici směrem na soupeřovu bránu. Balon chytil lehkou faleš o nohy bránícího přotihráče a gólman si s tím nedokázal poradit. První poločas jsme jako již tradičně dohrávali s pěti fauly. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik slibných šancí a své vedení mohli navýšit, leč nestalo se. A nestalo se tak ani na druhé straně.

Po změně stran se do nás soupeř pěkně opřel. Zamknul nás na naší polovině, ale do zakončení se příliš nedostával. Bomby z dálky méďa s přehledem vyrážel. Bohužel se nám nedařilo hrát bez faulu, johny, takže tři minuty z druhý půle byly pryč, a 3 fauly na našem kontě. Odehráno 6 minut a my se čtyřmi fauly. A když se tětís při svém prvním startu na hrotu našeho útoku rozhodl místo tělem řešit souboj kontaktní gestikulací, měli jsme na kontě 5 kousků a do konce času mrak. Najednou, když faulů bylo 5 to šlo hrát i bez nich. Chvílemi to vypadalo, jako by se soupeř soustředil spíš udělat faul, než aby dal gól. K tomu jsme však rabbitu pomohli sami, když náš precizní roh po samostatném úniku stejně precizně soupeř podrobil koncovce. Bylo srovnáno, my s pěti fauly, kouskovat hru už nešlo, šimi, takže vyhlídky spíše tmavě černé než růžové. Navíc junior došel fyzicky, a to už vlastně po celou druhou půlku, takže o důvod k radosti více. Ale na góly to bylo po dvou, a tak proč nějakej bod neurvat.

Po celý druhý poločas jsme se soustředili převážně na brejky, což skoro přineslo ovoce. Stanley si znovu párkrát vyzkoušel, jak se zpracovává dlouhý balon za obranou, tentokrát to bylo myslim způsoby 103 až 117 z cyklu… Jak nezakončit! Bohužel jedno ze zakončení znamenalo 6 faul, to když stanley natahoval zatím to soupeř mu balon odebíral. A když tedy pak vypálil, soupeř ležel, sudí měl ruku nad hlavou a ukazoval kamsi k naší brance. Míč z deseti mětrů však méďa lapil. Ať už to bylo předtím nebo po té… soupeř měl ještě možnost nepřímého kopu z hranice šestky za malou domů, která dle mého soudu nebyla. Méďa ležel, feri šlápl na falon, méďa se ho nesnažil chytat, počkal si na soupeřův dotyk s balonem a teprve pak jej lapil. Sudí však zastával názor malé domů a nám nezbývalo, než to respektovat. Méďa to respektoval tedy až o malou chvilku později :joker: . Rabbit však tuto výhodu potimeoutu poslal půl metru nad bránu.

Zkrátka a dobře, tu remízku jsme nakonec ukopali a připsali si vzhledem k průběhu cenný bod.

  • simi on Pondělí, 16. února 2009 at 21:18

  Reply

  nikdy by jsem neřekl že hrát v obraně je taková pohoda, s Romanem se mi hrálo dobře… ale přece jen už musím vylepšit konto v útoku takže za 14 dní proti Jerigu jsem v utoku… Jinak asi nestihnu zápas ani se Šeptem, máme hrát proti Koloveči a taky pohár takže nevím jak to bude… V útoku to byla patálie, pokud nemá Franta s kým si dát balon tak je to špatné, Stanley se snažil ale, ale… Junior to byla slabota, ještě musí hodně na sobě zapracovat a Machy, je vidět že moc s námi nehraje a zaplatpánbůch že konečně Méda zachytal!!! když podrží golman vždy se hraje lépe :09:

   • najký on Pondělí, 16. února 2009 at 23:59

   Reply

   asi si neuvědomuješ že juni měl chřipku jak debil.. kdyby nás bylo víc ani by nehrál.. i takhle tam dobrovolně za sebe pustil Těťála

    • bobo on Středa, 18. února 2009 at 10:09
    • Author

    Reply

    … a tím pobavil celou střídačku… tětís :04:

  • Stanley on Pondělí, 16. února 2009 at 19:04

  Reply

  Na to jakou jsem před zápasem poslepovali sestavu si myslím, že bod před zápasem bysme brali všemi deseti. Utkání bylo velice vyrovnané. Myslím si že bod je zaloužený. Mohli jsem prohrát stejně tak i prohrát.
  Doufám, že někdy půjde i seriál z cyklu jak zakončit s přehledem a stát se střelcem na tisíc způsobů :07:

  • najký on Pondělí, 16. února 2009 at 14:25

  Reply

  Myslim, že velmi qalitně odehraný utkání, kerý jsme mohli zlomit v první půli. šancí na to bylo mraky. v zadu to bylo celkem ok, žádný katastrofy se neodehrávali.. je poznat že když hrajem bez faulů tak jdem domů taky s prázdnou :41: Jen tak dál, příště 3 body. Už teď měly bejt naše :line-ups:

  • Méďa on Pondělí, 16. února 2009 at 14:22

  Reply

  Děkuji Frantovi za předzápasovému vyjádření nedůvěry vůči mému nasazení do brány. Zdravě mě to nabudilo a po dlouhé době jsem mohl odcházet spokojený domů. Jinak velmi kvalitní výkon především v obraně je vidět že když se chce můžeme uhrát body i z obrany

  • bobo on Pondělí, 16. února 2009 at 13:34
  • Author

  Reply

  Hele, report jsem napsal, jak nejdřív to šlo… to konec konců moch napsat kdokoliv…
  Myslim si, že tenhle zápas měl velkou úroveň čemuž přispěli oba celky. Nám hodně psychicky pomohl ten první gól. Méďa tým mnohokrát podržel svými zákroky za což zaslouží pochvalu. Minulej tejden na pranýři, teď hvězda zápasu…
  No ale nejvíc byl tětís, jak si srdnatě počínal v tom svym střídání… ten souboj před bránou soupeře, to bylo něco unikátního… kéž by kousek uvízl v objektivu gazely… :03:
  Odehráli jsme poctivej zápas a ten bod jsme si plně zasloužili.
  FORZA :line-ups:

   • Gazela on Pondělí, 16. února 2009 at 14:37

   Reply

   Si piš že tam je. Aspoň si to myslim. Fotky jsem ještě neviděla. Jinak moc pěknej zápas. Pěkně se na to koukalo. Jen škoda, že jste to nedotáhli do toho vítězného konce. FCP :05:

    • Stanley on Pondělí, 16. února 2009 at 19:00

    Reply

    Ta fotečka tam opravdu je. Pošlu ti odkaz na leteckou poštu. A můžeš to hodit na web.

  • johny on Pondělí, 16. února 2009 at 12:55

  Reply

  Člověk jednou vynechá a report ještě neni. :44: Koukam podle sestavy hrál konečně šimi za dva. Mimochodem ta sestava – zajímavější snad ještě nebyla. Podle ohlasů ze šepťáckého webu nastoupil Rabbit v plnej palbě a bod byl pro nás vítězstvím. Každopádně gratulace k přerušené nelichotivé sérii a k uzmutí dvou bodů dotírajícímu Rabbitu. Zase to pude. :30:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..