:calendar: 11.10.2008 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 14,00h

:ball: bobo (-)

:joker: veny

:line-ups: tětís ? veny, machy, luďa, wiky ? stanley, junior, bobo, árčí, méďa

Zápas, který od začátku až do konce měl na obou stranách co nabídnout, začali lépe hráči soupeře po trefě stanleyho, bohužel do vlastní sítě. Naše šance na vyrovnání končili často mimo. Když už se podařilo strfit prostor tří tyčí, byl na místě skvělý gólman soupeře. Do půle stihl soupeř svůj náskok navýšit na rozdíl dvou branek. Na chytrý lob byl tětís krátký. Poté oba gólmani předvedli ještě několik skvělých zákroků, a tak se strany měnily za nepříznivého stavu 2:0 pro Remi.

Zápas měl slušné tempo, čemuž přispíval i dobře pískající sudí. V druhé půli jsme vysunuli náš presing hluboko na polovinu soupeře, což vyústilo v množství chyb domácích. Bohužel branka né a né padnout. Radost do řad fcp přinesla až situace, kdy bobo důsledně sledoval hráče s balonem, který laxní příhrou gólmanovi nabídl borci v modrém snadný gól. Do konce zápasu bylo ještě dost času, a tak jsme se snažili minimálně vyrovnat. To se bohužel nepovedlo ani při hře bez brankáře, kterou jsme nesehráli špatně, ale technické chyby, které jsme vyrobili díky nezkušenosti s tímto způsobem hry nám nedovolili soupeře pořádně zmáčknout. S výsledkem jsme již nepohnuli.

Jak řekl večer v hospě árčí, který se tímto zápasem loučil s aktivním účinkováním v řadách fcp… Soupeř dosáhl dvou branek, my dali taky dvě, přesto jsme prohráli. Příště jokers.

• Stanley on Pondělí, 13. října 2008 at 12:35

Ještě jednou se chci omluvit za ten vlastní gól. Moje chyba. Jinak si myslím že jsme odehráli slušný zápas.

• bobo on Pondělí, 13. října 2008 at 13:24
      • Author

nejlepší omluvou by byla gólová odpověď… ale tak, to se prostě stává…

• bobo on Pondělí, 13. října 2008 at 10:32
    • Author

Dobrej zápas, jen se špatným výsledkem. Šlapali jsme do toho až do konce, což se mi líbilo.
    Škoda, že nám tam něco nepadlo… na koncovce bude třeba tradičně zapracovat. Jinak Petr Mach předvedl i na bruslích výbornej výkon a jen potvrzuje jak platnou posilou bude pro náš tým, hned po tom, co si přikoupí nový sálovky… :16:

• :-) on Úterý, 21. října 2008 at 13:23