FC TBC – FCP „B“ 1:2 (2:7)

:calendar: 09.09.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 15,00h

:ball: 2x hvízdy(bobo, stanley), 2x wiky(bobo, stanley), stanley(bobo), jerry(junior), bobo(wiky)

:line-ups: tětís – veny, wiky, johny, jerry – machy, bobo, stanley, junior, hvízdy

Po neúspěchu z minulého týdne jsme v početné sestavě přehráli TBCčko. Svoji premiéru si odbyl v našich barvách hvízdy a nutno dodat, že to byla premiéra parádní, podpořená skoro metrem piv.

Jako klíčové se pro nás ukázali být standardní situace, ze kterých jsme soupeře „zasáhli“ hned třikrát. Bobo rozehrál roh na bližší tyč, kde místo tradičního kozlíka hvízdy svým projektilem napnul síť za brankářem TBC poprvé. Pak znovu bobo vybojoval aut, rozehrál jej napříč šestkou soupeře a stanley byl na správném místě. Soupeř však své standardky také zvládal velmi dobře a po jedné z nich, kdy z rohu propadl míč před branku jej útočník soupeře nadvakrát přes jerryho dotlačil do sítě. Nechybělo moc a tětís by míč chytil, ale to bychom asi chtěli moc. Do přestávky další góly nepadly.

I přesto, že jsme točili devět hráčů v poli to díky dobrému střídání nebylo naškodu. Naopak jsme měli dost sil a ve velmi teplém zářijovém odpoledni jsme postupem času začali dominovat. Soupeře jsme již nenapadali tak vysoko jako v první půli a ukázalo se, že to byla dobrá volba. Rozehrávali jsme roh, a kdo jiný jej rozehrával nežli bobo. A jak jinak to mohlo skončit, když se kozlík rozhodl ke sprintu na 30 metrů, který zvládl pod 3 vteřiny a na jeho konci neměl ani problém s koncovkou. Potom hvízdy ukázal, že je na balonu velmi silný a po převzetí od stanleyho se z půlky hřiště dostal do jasné šance, kterou bezpečně proměnil. Soupeř se ještě nadechl ke zdramatizování zápasu, když po jednom z rohů zůstal nepokrytý obránce soupeře a střelou k tyči snížil na 2:4. To ale bylo z kopaček soupeře vše. Na druhé straně jerry mazácky využil juniorův pěkný lob, položil si gólmana a završil bůra. Závěr se pak nesl ve znamení našich brejků, kdy soupeř se bořil o naše dobré obrané postavení a nestíhal se vracet. Z brejků se prosadili bobo a kozlík střílející s citoslovcem „píčo“ mezi nohy gólmana. Na závěr se ještě předvedl tětís, jehož chabé zakončení bodlem rozesmálo všechny přítomné, aby pak fantasticky lapačkou  po vzoru hokejových brankářů ukázal, že je pan gólman!

Příště nás čeká béčko Šeptem. Zase v neděli a zase od 15hod.

3 comments

  • Stanley on Pondělí, 10. září 2012 at 16:20

  Reply

  Zápas v klidu zvládnutej i se střídáním 9 v poli. Jsem spokojenej jak by řekl Veny. Jinak na druhej gól jsem Hvízdymu přihrával já. to jen, aby jsme to měli všechno v pořádku. :07:

   • bobo on Pondělí, 10. září 2012 at 16:21
   • Author

   Reply

   jen aby… :12:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..