FCP „B“ – Hurikáni 8:4 (3:3)

:calendar: 09.06.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 12,00h

4× wiky(?,?,?,?), 4× stanley(3x wiky, veny)

 tětís – wiky, veny, jerry –  junior, stanley, machy

Zápas cukr a bič.

Prvních deset minut jsme nechali soupeře namlsat a ten po našem flexibilním výkonu šel do tříbrankového vedení. Rychle jsme se ze studené sprchy vzpamatovali a po několika nepřesných zakončení z naší strany se v našem týmu zrodila staronová hvězda Viktor Santiago Kozelson, který dlouhodobě bojuje se spíčenými svalovými problémy. Kozelson svým výkonem strhl celý tým a zavelel k obratu. Dvěma nechytatelnými „bodýlky“ snížil na rozdíl jediné branky. Po jeho další akci dorazil balon za záda soupeře golmana Stanley a bylo srovnáno.

Po přestávce jsme začali jako první poločas a svým ledabylým výkonem jsem pustili soupeře zase do vedení. Jenže to by nesměl nastoupit k utkáni Kozelson. Po jeho další akci přesně zakončoval Stanley. Asi za dvě minuty jsme šli poprvé v zápase do vedení, kdy se nechytatelnou bombou pod břevno prosadil Kozelson a dovršil tak svůj hattrick. Soupeř nechtěl utkaní odpískat a nebýt několika skvělých zákroků Tětíse mohlo být nakonec všechno jinak. Při jedné z akcí soupeře jsme šli do rychlého protiútoku a po přihrávce Venyho zakončoval do prázdné branky Stanley, který také dovršil svůj hattrick. Po jedné brance ještě na konci utkání přidali Kozelson se Stanleym a výhra 8:4 byla na světě.

1 comment

  • Kibullel on Úterý, 12. června 2012 at 09:30

  Reply

  Dobře si to napsal Standíku,jsem na tebe pyšný!

  Jináč jak píše autor,za stavu 3:0 pro soupeře jsme zase ukázali kde má FCP koule a vítr od našich roztočených parůžků nás hnal dopředu jako správně umístěná cihla do automatické pračky Miele.
  http://www.miele.cz/cz/domacnost/produkty/pracky_pristroje_W6749_WPS_LiquidWash-50046.htm
  Myslím,že zápas patřil Kozelsonovi i za cenu Standíkovo 4 gólů,Kozelson byl asi ten hlavní motor obratu.
  Další památné vítěztví FCP!!!!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..