FCP „B“ – 10 stupňů 8:2 (1:1)

:calendar: 01.06.2008 ? hřiště Brojovka, Plzeň ? 15,00h

:ball: 2x stanley (feri, bobo), 2x junior (bobo, ?), 2x feri (stanley, ??), bobo (árčí), wiky (??)

:joker:

:line-ups: tětís ? johny, luďa, bobo, wiky ? feri, árčí, stanley, junior

Za nelidskýho vedra jsme nastoupili k veledůležitému zápasu s celkem 10°. Vinou předzápasového komunikačního šumu nám málem chyběl feri, ale vzhledem k tomu, že nevlastní telefon, nedonesla se k němu zpráva o tom, že na zápas nemá chodit, jelikož se nevejde na soupisku.

Místo rozcvičování jsme spíše vyhledávali stín, leč netrvalo dlouho, sudí fouknul do píšťalky a zápas začal. 10° ukázali hned v prvních minutách, v čem je jejich síla. Drželi balon a rychlými přihrávkami se snažili dostat do zakončení. My jsme ale pozorně bránili a tvrdé střely ze střední vzdálenosti tětís spolehlivě likvidoval, i když jednou se musel spolehnout na svou levou tyč. V tu dobu už byla hra vyrovnaná a my podnikali množství brejků se kterými jsme tradičně nakládali střelbou do kopru a nebo špatnou přihrávkou. Nic ale netrvá věčně. Feri si vzal míč u lajny, natáhl a poslal ho do branky soupeře poprvé. Naše vedení bylo zasloužené, nicméně soupeř našel odpověď, kdy pro pěkné kombinaci ze strany vyrovnával střelou do odkryté branky.

První půle přinesla množství našich šancí, leč se špatnou koncovkou. Druhá půle nabídla v této disciplíně přinejmenším stejnou porci příležitostí, avšak síť za brankářem stupňů se už vytrvale třepala pod přívalem našich gólových střel. Hned po začátku druhé půle přesně k tyči vypálil Feri. Vyrovnání měl na noze jeden z protihráčů, kdy chytře loboval vybíhajícího tětíse, avšak míč směřující do branky akrobaticky vykopl johny. Tady se zápas lámal. Hráli jsme stále naši hru, která začala nést konečně své ovoce. Výčet nejlepších sadařů máte nahoře. Skóre jsme zastavili na pěkném čísle osm, kdy wiki vypustil své pověstné zvíře a střelou, jež málem zlomila zadní tyč konstrukce branky uzavřel celý zápas. Stupňe naši gólovou šňůru přerušili jen na okamžik sraženou střelou, která skončila v naší bráně.

Podali jsme jeden z nejlepších výkonů jara a zaslouženě zvítězili. Teď v sobotu nás čeká dohrávka s Prodánem. Na závěr přímý souboj o první flek. Datum a čas bude ještě upřesněn.

FORZA :05: FCP

btw. v tý přestřelce neni v lidských silách pamatovat si asistence, tak se k tomu postavte čelem a něco doplňte.

btw. pro asistenty dělejte zvláštní komentáře, jelikož až to tam dopíšu, smažu je… díky

  • johny on Úterý, 3. června 2008 at 16:54

  Reply

  Já se z těch vašich hlášek jednou dovopravdy pos..u. :32:

  • jerry on Úterý, 3. června 2008 at 15:38

  Reply

  Parádní zápas, jen mi sralo že sem musel zas jen koukat. Je až k neuvěření, kolik jsme si byli v každym zápase jara schopný vytvořit šancí, neskutečný. Proměňování je sice jiná věc, ale sami vidíte že to tam i celkem padá. Pochvala všem, obzvlášť Johnymu za lekci akrobacie. ještě svalit ty prodaný kluky. Jináč Saky je pokud vim ten kluk, co je sám jádrem FCP ultras, ten co hází vždycky do hřiště ty zapálený sedačky…

  • Kibullel on Úterý, 3. června 2008 at 13:28

  Reply

  Saky Paky!

  • bobo on Úterý, 3. června 2008 at 10:43
  • Author

  Reply

  No, teď už jenom čekam, kdy nám napíše fredyho táta… :45: jistě si všichni vzpomínáte, jak vedl náš kotel fanoušků v zápase se sdrutes na jezeru… :16:

  • Tětís on Úterý, 3. června 2008 at 10:03

  Reply

  Saky je muj a Jerryho kamos :12:

  • bobo on Úterý, 3. června 2008 at 08:33
  • Author

  Reply

  asi nějakej náš fanoušek… z řad těch radikálních… ultras. :39:

  • Kibullel on Úterý, 3. června 2008 at 08:26

  Reply

  Kdo je Saky?

  • Saky on Pondělí, 2. června 2008 at 20:18

  Reply

  Zdar hoši, pěkný, pěkný :39: Už máte postup zajištěnej?? Mohli byste zase hrát někdy na Jezírku at se můžu přijít podívat na takovýhle výkony :03: Gratulace.
  FCP Pičo

  • Stanley on Pondělí, 2. června 2008 at 18:15

  Reply

  Je vidět, hrát proti silným soupeřům nám vyhovuje. Čekáme na jejich chyby a když to proměňujeme vypadá to asi jako tenhle zápas. I když tam bylo pár tutovek, které jsme zahodili. :29: :21:
  Jinak na to jaký bylo vedro jsme běhali celkem v pohodě. Super match.
  Těším se na dohrávku s Prodánem.

  • bobo on Pondělí, 2. června 2008 at 12:20
  • Author

  Reply

  Naopak si myslim, že komentáře jsou na místě. Hráli jsme hru, o kterou se snažíme na trénincích… ze začátku jsme párkrát propadli vepředu, naštěstí soupeř přečíslení využil jen jednou. Jednou z toho byla tyč, a dvakrát pěkně zachytal tětís. Jinak stoprocentní zodpovědnej výkon, dozadu super… střídání super… pěkný branky… taky bez karet. Na dokopný holt bude co zapíjet…
  Jinak Feriho výkon s méďova turfama na noze… no, libovka… :09:

  • Tětís on Pondělí, 2. června 2008 at 11:47

  Reply

  Netreba psat naky dlouhy komentare, podali sme o5 vybornej vykon a naprosto zaslouzene vyhrali! :14: :33: :32:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..