FCP „B“ 5:0 – Koterov (3:0)

:calendar: 09.10.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 16,00h

:ball: 2x veny (machy, ?), wiky (?), stanley (?), junior (?)

:joker: wiky

:line-ups: tětís ? kašpy, wiky, luďa, jerry – veny, junior, machy, stanley

Nuže,už při vstupu na hřiště  jsme byli lepší než soupeř. Vše jsem potvrdil(Já Václav) hned po pěti vteřinách když mi Machy podal balón a já nekompromisně zavěsil.

Pak se nic moc důležitýho nedělo,myslím,že někdo dal gól na dva nula. Jěště do půlky jsem ale po nádherné akci, kdy jsem si několikrát sám přihrál balon upravil skóre na tři nula.

Byla to trefa jak od Pepi Bicana!  V drůhé půlce jsme přidali ještě další dva fíky a šlo se domů. Soupeř byl tragický a může být rád,že jsme mu nadělili jenom pět banánů.

Hned po skončení zápasu jsem podal stížnost na vedení městských soutěží futsalu,že pokud budou do soutěží připouštěny takovéto manšafty tak náš hvězdný výběr odmítá nastupovat do zápasu. Máme svojí kvalitu a nemůžeme marnit čas proti amatérům s Koterova.

Jako poslední bych chtěl vyzdvyhnout výkon Václava Reise který byl doslova k neudržení. Celý realizační tým FCP je na něho hrdý. Děkujeme Václave!

2 comments

  • Kibullel on Úterý, 19. října 2010 at 12:19
  • Author

  Reply

  Děkuji,medaili si nechám předat hned na prvním zápase v kraji.
  Hymna,plné ochozy,prezident…..už to živě vidím

  • bobo on Úterý, 19. října 2010 at 12:01

  Reply

  :07: :07: :07: :07: :07:
  Díky Václave, za výkon v tomto zápase již tým na své náklady nechává zhotovit pamětní medaili posázenou dvěma diamanty, které symbolizují dva Tvé úspěšné zásahy. :39: :39:
  Je mi ctí…

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..