FCP „B“ – AK Trosky 7:0 (4:0)

:calendar: 22.10.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 11,00h

 bobo 2x(-, -), junior 2x(-, stanley), machy(?), stanley(luďa), rastík(bobo)

hudy – bobo, wiky, jerry, luďa – rastík, stanley, machy, junior

Bylo nebylo, mrzlo až praštilo a bezmozci z FCP si krom zmrzlých končetin odnesli zasloužené 3 body. Soupeř nehrál špatně, nicméně přišel ve velmi okleštěné sestavě pouze se základem, což prostě smrdělo brankovým přídělem. A skutečně. Kdyby Soupeř takticky neskrečoval zápas po několika našich střídáních v druhé půli, možná bychom se dočkali pověstné desítky. Chuť na to rozhodně byla.

Soupeř vyznává rovněž barvy tmavě modré, tudíž jsme byli nuceni vyběhnout na zmrlý umělohmotný pažit v naší druhé, bílé sadě dresů, které užíváme převážně pro exhibiční zápasy v zemích bývalého sovětského svazu. Tato varianta trochu komplikuje rozhodčím práci, zejména těm, kteří nevládnou čísti azbuku. Abychom nepřimrzli k zemi, nasadili jsme hned od úvodu zvýšené tempo. To nedělalo nejmenší problémy kozelsonovi, který si naordinoval individuální noční tréninkové jednotky a v nezaměnitelném sportovním oblečení v duchu FCP brousil pravý břeh řeky Radbůzy. V tomto již legendárním, vysoce prodyšném a odlehčeném sportovním oblečení té nejvyšší kvality, byli playmakeři naposledy viděni na mezisoustředění v Dožicích.

Trosky chtěli tvořit hru, a to i s podporou gólmana, což bylo sympatické, ale postupem času se tento způsob hry stal smrtící zbraní v našich rukách. Chodili jsem do brejků, a to nám svědčilo. Nejprve se machy nadvakrát zastřeloval po pěkných akcích pohotově z voleje, až se nakonec zastřelil. Junior přišel také se svým příspěvkem brzy a tak jsme rychle vedli dva nula. Pak taky hudy musel vytáhnout soupeřovu akci na břevno. Z následného rohu nic nebylo. Jak z hovna uplést bič následně ukázal bobo, který si důrazně počínal v souboji s obráncem, stejně pak i s gólmanem, který pod tlakem pouze napálil nastavenou nohu a balon poslušně zamířil do branky soupeře potřetí. Do půle ještě přidal svou druhou branku junior.

Po přestávce to šlo ráz naráz. Hudy stále mrznul a výraznější práce se nedočkal. Před brankou soupeře bylo o poznání větší horko. Nejprve luďa krásně vyvezl balon, nastřelil ho před branku, kde pohotově číhal stanley a nechal se trefit. Vzápětí soupeř chyboval v rozehrávce v blízkosti své branky, bobo píchnul balon na rastíka a ten zády k brance mazácky zakončoval patou. Vzápětí bobo dorazil střelu jednoho z našich borců a z lavičky se ozývalo… dáme jim desítku… Proti ovšem byla tělesná schránka gólmana, který si přivodil blíže nespecifikované zranění (takový je alespoň oficiální verze). Po kontrole rozhodčího byl zápas ihned ukončen, naštěstí skóre nám zůstalo. V posledním zápase před zimní přestávkou nás čekají Hurikáni.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..