FCP „B“ – Alfa bar 0:9 (0:7)

:calendar: 24.04.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 11,00h

:line-ups: tětís ? jerry, luďa, machy – stanley, junior, bobo

Obrázek kosočtverce jsem nikde nenašel, takže těch pár řádků vykreslím slovně.

Proti Alfa baru jsme na podzim nastoupili v takřka stejném složení. Tenkrát však v brance čaroval kohy, a namísto jerryho tvrdil muziku v zadních řadách wiky. Soupeř naopak na podzim nastoupil v silnější sestavě než tomu bylo v sobotním teplém dopoledni.

Na podzim jsme si byli vědomi, že nemáme co ztratit, hráli jsme dobře a v první půli si vypracovali slibný náskok, v druhé půlce jsme dojeli na zranění, fyzicky jsme odešli a našim oranžovým sokům dovolili srovnat skóre. Dvakrát do jedné řeky ale nevstoupíš. Soupeř točil dva borce, stejně jako my. Tím veškerá podobnost hasla.

Alfa nastoupila do zápasu s velkou chutí. Brzy se ujala vedení, které už nepustila – ostatně nebyl zde nikdo, kdo by jí ho vůbec chtěl vzít. Najivní hrou jsme soupeři sami připravovali šance a on je proměňoval. V první půli jsme se před soupeřovou koncovkou museli sklonit hned 7x. My svou jedinou tutovku po machyho akci narvali do obránce, který jediný stál v cestě balonu do sítě.

V druhé půli alfa ubrala plyn, my hráli furt stejnou čočku. Několik šancí na vstřelení branky jsme sice měli, leč tvrdě vystřelit uměl dnes snad pouze bobo… né, že by na tom záleželo, když se trefí prostředek brány.

Zkrátka. Všude jsme byli druhý, soupeř hrát chtěl, my po první brance, kterou následovali další  dva rychlé kousky už tolik ne. Po poločase jsme inkasovali už jen 2x a díky několika zákrokům tětíse a zejména s přispěním brankové konstrukce jsme byli uchráněni od desítky, kterou jsme si za oku lahodící hru, plnou nepřesných přihrávek, nulového nasazení, důrazu a špatného pohybu zasloužili. :16:

2 comments

  • Tětís on Pondělí, 26. dubna 2010 at 10:54

  Reply

  jako co k tomu zapasu dodat…absolutne vsechno spatne!!!takze rychle z hlavy pryc a priste kurva makat a vykopat zas naky zasukany body!!! :02:

  • bobo on Pondělí, 26. dubna 2010 at 08:51
  • Author

  Reply

  „Samo se to nevykouří“, praví staré indiánské přísloví… No a ve futsale to platí stejně tak. Soupeř nás převyšoval individuálně, nicméně fakt, že při přečíslení ze špatné přihrávky na hranici soupeřova brankoviště dostaneme branku my mluví za vše. Těžko hrát a vyhrát zápas ve kterém naše čtveřice na place postrádá alespoň čtyři hráče se zájmem o hru a chutí poprat se o výsledek.
  Myslim si, že kontumace a devět kousků v hospodě na slávii by nás zahřála asi více.
  Nadruhou stranu… chelsea taky porazila stoke 7:0… takže jedeme dál, kreténi! :11:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..