FCP „B“ – Alfa bar 0:9 (0:7)

:calendar: 24.04.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 11,00h

:line-ups: tětís ? jerry, luďa, machy – stanley, junior, bobo

Obrázek kosočtverce jsem nikde nenašel, takže těch pár řádků vykreslím slovně.

Proti Alfa baru jsme na podzim nastoupili v takřka stejném složení. Tenkrát však v brance čaroval kohy, a namísto jerryho tvrdil muziku v zadních řadách wiky. Soupeř naopak na podzim nastoupil v silnější sestavě než tomu bylo v sobotním teplém dopoledni.

Na podzim jsme si byli vědomi, že nemáme co ztratit, hráli jsme dobře a v první půli si vypracovali slibný náskok, v druhé půlce jsme dojeli na zranění, fyzicky jsme odešli a našim oranžovým sokům dovolili srovnat skóre. Dvakrát do jedné řeky ale nevstoupíš. Soupeř točil dva borce, stejně jako my. Tím veškerá podobnost hasla.

Alfa nastoupila do zápasu s velkou chutí. Brzy se ujala vedení, které už nepustila – ostatně nebyl zde nikdo, kdo by jí ho vůbec chtěl vzít. Najivní hrou jsme soupeři sami připravovali šance a on je proměňoval. V první půli jsme se před soupeřovou koncovkou museli sklonit hned 7x. My svou jedinou tutovku po machyho akci narvali do obránce, který jediný stál v cestě balonu do sítě.

V druhé půli alfa ubrala plyn, my hráli furt stejnou čočku. Několik šancí na vstřelení branky jsme sice měli, leč tvrdě vystřelit uměl dnes snad pouze bobo… né, že by na tom záleželo, když se trefí prostředek brány.

Zkrátka. Všude jsme byli druhý, soupeř hrát chtěl, my po první brance, kterou následovali další  dva rychlé kousky už tolik ne. Po poločase jsme inkasovali už jen 2x a díky několika zákrokům tětíse a zejména s přispěním brankové konstrukce jsme byli uchráněni od desítky, kterou jsme si za oku lahodící hru, plnou nepřesných přihrávek, nulového nasazení, důrazu a špatného pohybu zasloužili. :16: