:ball: junior (?)

:joker:

:line-ups: tětís ? veny, luďa, wiky, jerry ? stanley, junior, machy, bobo

Do sobotního mače jsme rozhodně nevstupovali v roli favorita. Poslední naše výsledky nejsou nic moc, přesto jsme s vedoucí a dosud neporaženou alfou drželi krok.

Zápas začal náporem soupeře, který jsme díky poctivé defenzivě a jistému tětísovi v brance přestáli bez úhony. Postupem času se hra přecijen vyrovnala a do konce první půle jsme měli několik dobrých možností ke vstřelení branky. Ujala se pouze utěšená střela juniora, která o tyč zapadla do branky.

Bohužel to byl jediný náš gólový příspěvek v tomto utkání. V druhé půli jsme se nevyvarovali chyb a částečně tím soupeři ulehčili cestu za otočením výsledku. Nejprve tětísovo výhoz nedoletl k nic netušícímu stanleymu pelášícímu k brance spupeře. Následovala nahrávka střela a 1:1. Poté jsme vepředu při kombinaci ztratili míč, následoval krásný balon za naši obranu a nabíhající útočník alfy zamířil přesně. Na konečných 1:3 upravil soupeř po individuálním akci.

Soupeř ukázal svoji kvalitu, která v sobotním odpolední byla na vyšší úrovni než ta naše a zaslouženě zvítězil.