FCP „B“ – Alfa bar 1:3 (1:0)

:calendar: 01.10.2008 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 14,00h

:ball: junior (?)

:joker:

:line-ups: tětís ? veny, luďa, wiky, jerry ? stanley, junior, machy, bobo

Do sobotního mače jsme rozhodně nevstupovali v roli favorita. Poslední naše výsledky nejsou nic moc, přesto jsme s vedoucí a dosud neporaženou alfou drželi krok.

Zápas začal náporem soupeře, který jsme díky poctivé defenzivě a jistému tětísovi v brance přestáli bez úhony. Postupem času se hra přecijen vyrovnala a do konce první půle jsme měli několik dobrých možností ke vstřelení branky. Ujala se pouze utěšená střela juniora, která o tyč zapadla do branky.

Bohužel to byl jediný náš gólový příspěvek v tomto utkání. V druhé půli jsme se nevyvarovali chyb a částečně tím soupeři ulehčili cestu za otočením výsledku. Nejprve tětísovo výhoz nedoletl k nic netušícímu stanleymu pelášícímu k brance spupeře. Následovala nahrávka střela a 1:1. Poté jsme vepředu při kombinaci ztratili míč, následoval krásný balon za naši obranu a nabíhající útočník alfy zamířil přesně. Na konečných 1:3 upravil soupeř po individuálním akci.

Soupeř ukázal svoji kvalitu, která v sobotním odpolední byla na vyšší úrovni než ta naše a zaslouženě zvítězil.

2 comments

  • Kibullel on Pondělí, 3. listopadu 2008 at 10:49

  Reply

  Napsal si to krásně Romi! Souhlasím,jaro prostě celý vyhrajem a v klidu budem do třetího fleku! :line-ups:

  • bobo on Pondělí, 3. listopadu 2008 at 10:00
  • Author

  Reply

  Tak s alfou jsme vyhráli pouze poločas. Poctivě jsme bránili a když už se soupeř dostal na dostřel, tětís byl na místě. Dali jsme krásnou, trochu nečekanou branku a je nutno si přiznat, že pokud jsme chtěli vyhrát nebo alespoň urvat bod, měli jsme proměnit ještě nějakou tu šanci z první půle. Ta druhá půlka byla z naší strany jak by řekl árčí marná. Mam pocit, že jsme snad ani pořádně nevystřelili na bránu. Jinak taktický pokyny z půlky se nám taky nepodařilo zrealizovat, takže to chce jednu věc… Zakončit vítězně s Parlamentem, řádně to prolejt na dokopný, áčko aby v kraji udělalo nějakej výsledek a na jaře všechno vyhrát. Tenhle podzim byl z naší strany hodně jalovej… jak herně tak výsledkově.
  FORZA :05: FCP

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..