FCP „B“ – Alfa bar 3:3 (2:1)

:calendar: 18.04.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 11,00h

:ball: 2x stanley (junior, bobo), bobo (-)

:line-ups: tětís ? bobo, wiky ? machy, stanley, junior

Proti leadrovi naší soutěže jsme po malých zmatcích ať už na straně APF nebo naší nastupovali v sestavě alespoň co do počtu hráčů podobné jako před Velikonoci. Proběhla jen hráčská rošáda ve smyslu wiky za luďu a machy za najkýho. A nutno dodat, že to bylo to nejlepší, co jsme mohli postavit, jelikož množství absencí na dvacetičlenné soupiskách obou našich celků  je při nejmenším zarážející.

Zápas jsme začali opatrně a čekali, co vymyslí soupeř. Ten byl v úvodním minutách u balonu, avšak marně hledal cestu do zakončení přes naši dobře organizovanou obranu. Tu navíc podporoval jistý tětís. Náš první pobyt před soupeřovou brankou jsme hned proměnili v gól, kdy po juniorově autu přesně zakončil stanley. Branka nám evidentně přidala na chuti. Šance přibývaly a po bobovo přihrávce si stanley v šestce počítal stejně dobře a bezpečně zvýšil již na dva nula. Soupeř však bezprostředně reagoval a po akci pozdějšího autora hattricku v naší síti snížil stav zápasu na 2:1. Tento stav se nám již do poločasu nepodařilo navýšit i přes další slibné akce. Za všechy snad machyho tyč po rýchlém brejku, kombinace na jeden dotek, paráda…

Po obrátce jsme stále hráli naši hru. Naše brejky do otevřené obrany bohužel zůstaly nevyužity. Soupeři jako by chyběla chuť do zápasu, pohyb… přesto se deset minut před koncem mohl radovat z vyrovnání. Dlouhý nákop boba našel pouze připravené rukavice soupeřova brankáře, ten neváhal a poslal nejlepšího střelce alfa baru do brejku a než jsme stačili zareagovat, střela k tyči rozvlnila naši sít. Ke konci zápasu již nebylo sil nazbyt, přesto jsme ještě dokázali pět minut před koncem strhnout vedení na naši stranu. Bobo využil špatně rozehraného autu Alfy, pohrál si s protihráčem na lajně a před vybíhajícím gólmanem stačil přesně k tyči skórovat. Věřili jsme, že teď už se nám to podaří ubránit. Bohužel se to nepovedlo. O všem rozhodl náš faul před hranicí šestky. Míč si postavil budoucí autor hattricku a přesnou střelou do šibenice krásně obstřelil zeď. Tětís se jenom ohlédl. Do konce zápasu jsme už nestihli nic my ani soupeř, a tak jsme se rozešli smírně 3:3.

Příště nás čeka FC Blizzard. Zápas se soupeřem ze špičky tabulky, tak doufejme, že nabídne špičkový futsal s lepším koncem pro naše barvy. Pokud navážeme na naše výkony z minulých dvou utkání… :14:

• jerry on Pondělí, 20. dubna 2009 at 20:13

Paráda chlapi, škoda že to nebylo za tři, ale i tak je tenhle bod cennej! Sice moc nerozumim těm vašim kecum o zlym hrani, ale asi to i mohlo bejt pěkný :09:

• bobo on Úterý, 21. dubna 2009 at 09:45
      • Author

To znamená, že jsme si ten zápas kurevsky užili… :45:

• Wiky on Úterý, 21. dubna 2009 at 14:04

Jerry kurwa, zlo je prostě zlo a ze zla pramení další zlo, jasný jako kunda. Myslim si, že líp ti to nikdo nevysvětlí.

• Kibullel on Úterý, 21. dubna 2009 at 15:37

Já si myslím že by jsi měl přednášet někde na univerzitě!!!!!
        Vysvětlil jsi to výmečně!

• Stanley on Pondělí, 20. dubna 2009 at 16:00

Zle jsme si zahráli. :03:Povedenej zápas bohužel ne úplně se šťastným koncem. Bylo vidět že oba týmy se trochu prali s počasím. Bylo tam spousta nepřestností, ale myslím si že to byl koukatelnej zápas. Jen tak dál. :05: Všichni makali. :39:

• bobo on Pondělí, 20. dubna 2009 at 13:29
    • Author

Myslim, že zle jsme si zahráli všichni. :16: Osobně chválim Stanleyho… Dobře jsme si zakombinovali a jeho dva góly… řikam mu to furt, že on je nejsilnější uvnitř šestky… a navíc při střelách z otočky málo kdy přestřelíš, takže :03: . A wiky, to je zvíře… po návratu první vostrej start a prostě paráda… A v neposlední řadě děkuju machymu, že nás v tom nenechal jako posledně na maškarnim… :32:

• Wiky on Pondělí, 20. dubna 2009 at 12:44

Rozbili jsem je hrozně :02: , akorát to chtělo proměnit ještě pár šancí, ale jinak jsem si zahrál zle.