:calendar: 8.10.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 10,00h

wiky 3x(rastík, ?, ?), junior (-), veny(-), machy (?), bobo(veny)

:joker: veny

stanley – veny, wiky, jerry – rastík, bobo, machy, junior

Santiago Kozelson se po jednozápasové pauze vrátil a hattrickem dal oslabenému soupeři jasně najevo, že s náma body brát nebude. Alfa střídala pouze jedny plíce a v brance se objevil hráč z pole. Tento handicap zdál se být pro oba celky stejný, jelikož hudy dorazil až o poločase s vědomím, že se hraje až od jedenácti. Nicméně stanley je dlouhodobě krizovým gólmanem FCP a s touto rolí se popasoval výborně i nyní.

Zápas měl solidní tempo na to že soupeř měl nepočetnou lavičku. Alfa útočila se vším co měla na place včetně gólmana, což jsme s postupem času využili bezezbytku, nicméně powerplay soupeře nám činila zejména v začátku druhé půle značné problémy. Skóre otevřel wiky, když si naběhl na rastíkův polovysoký centřík z rohu a z první ho poslal do sítě. Šancí jsme měli dost, ale nikdo jiný než kozlík, který následně přidal ještě druhý zářez, se již v první půli prosadit nedokázal. Poločasový stav dával soupeři naději s výsledkem něco udělat, to však svým důrazem odmítl junior, který využil váhající defenzivy alfabaru a před gólmanem píchl balon do sítě. Pak se dvojnásobně prosadil soupeř a bylo to právě díky aplikované hře bez gólmana, který našel u vzdálenější tyče po rozehrání z rohu volného spoluhráče. Stanley neměl nárok. O pár chvil později si stanley vybral slabší chvilku a ukrytou střelu mířící mu pod nohy nechal proklouznout do sítě. Mrzet ho to však příliš nemuselo, protože ke slovu se pak dostali už pouze střelci v tmavě modrém, hráči FCP. Machy zakončil naši přesnou souhru, veny milimetrovým lobem z vlastní poloviny zaskočil gólmana soupeře a možná i tak trochu sám sebe. Nicméně, když to v tý noze je a v hlavě stejně tak, tak proč to neukázat! Pak bobo s venym ukázali takticky vytříbenou akci, když se nijak nehrnuli k rozehrání našeho autu. Jenže v tom se bobo rozběhl, veny rozehrál a gólman alfy, který se ještě nestačil vrátit ze svého útočného výletu ani do šestky jen přihlížel další brance ve své síti. Wiky ještě v druhé polovině po typickém náběhu na roh dokonal svůj hattrick a bylo vymalováno. Příště hrajeme netradičně až v neděli s Camerlengem od 9hod.

• Wiky on Pondělí, 10. října 2011 at 14:36

další zápas jako spíčenej dort, jsem spokojenej

• Kibullel on Pondělí, 10. října 2011 at 09:48

Zápas jako voňavej dort.
    Náš pověstný cukr jsme opět soupeři dali olízat vrchovatou měrou.
    Za stavu 3:2 po FCP jsem slyšel z lavičky soupeře nějaké malé hučení-to byla jejich malá osobní naděje vykřísaná z naší nastolené hry.Chlapci doufali byli plní očekávání,touhy a vrušení ale pak přišla tvrdá a nekompromisní palice hněvu FCP! :02:
    Začali jsme mrskat bičem spravedlnosti,nahý a zostuzený Alfa bar se svíjel v mokré křeči na umělé trávě.Mrskání a mrskání neustávalo až do Borské věznice byl slyšet nářek hráčů Alfy.Zle jsme je vymrskali! Spokojen jsem.

• bobo on Pondělí, 10. října 2011 at 09:52