FCP „B“ – Camerlengo 6:3 (0:2)

:calendar: 14.04.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 09,00h

3x junior(wiky, veny,-), veny(wiky), bobo(?), stanley(kašpy)

tětís – jerry, wiky, kašpy – veny, bobo, stanley, junior

První jarní mač nám přivedl do cesty soubor kolem našeho letošního krajského muže s rukavicemi, jeňýka. Camerlengo nám na podzim především díky jendovi v bráně přichystalo porážku 2:1, takže jsme měli co oplácet.

Lavičky obou soupeřů byly početné. Hrálo se s fungl novými selecty futsal master. Možná i proto si tětís pořídil i funglovky rukavice. První vážnou komplikací byla dalekonosná střela z dálky v podání soupeře… Náš gólman ji se štěstím vytěsnil na tyč, následný aut soupeře a opět střela z dálky s tečí kašpyho již nedala tětísovi možnost zasáhnout. Netrvalo dlouho a inkasovali jsme podruhé. Kašpy nezachytil nástup odpoutavšího se protihráče na výzvu v podobě dlouhého míče z vlastní šestky camerlenga. Ten z první prostřelil vybíhajícího tětíse a padali jsme o dva. My jsme v první půli s postupujícím časem získávali navrch, nicméně zatím co soupeř dával branky, my nechávali vyniknout jeňýka, nebo značkovali tyče jeho branky.

Co se nám nepovedlo v první půli, to jsme si vynahradili v části druhé. Náš obrat jsme vtěsnali do několika málo minut. Jako první překonal gólmana soupeře junior po venyho příhře. Následovalo opět zakončení z kopačky juniora, tentokrát po výzvě od kozelsona. Obrat dokonal opět po pěkné souhře veny, když uklidil wikyho křižnou příhnu do sítě nad padajícím Janošíkem. Mezi střelce se zapsal rovněž bobo, který si našel místo uvnitř šestky a podél padajícího gólmana dodal klid na naše střelky. Camerlengo pak začalo bláznit s hrou bez gólmana. I přesto, že se jim nepovedlo si vytvořit trvalejší tlak a usadit se na naší půlce, na jednu otočnu přes obránce a koncovku střelou pod horní tyčku byla naše obrana včele s tětísem krátká. To ovšem nevadilo juniorovi, který milimetrovým lobem z půlky hřiště do prázdné branky dovršil svůj zasloužený hattrick. A aby brácha stanley nezůstal pozadu, spravil si chuť z první půle a rovněž střelou do prázdné branky uzavřel gólový účet zápasu.

Příště nás čeká Pobřeží kocoviny, které v prvním zápase jara sfouklo Hurikány 14:5.

• bobo on Pondělí, 16. dubna 2012 at 14:12
    • Author

Zápas jako dort… pro mě je to takovej malej svátek, jelikož je to bezmála čtvrt roku, co jsme se trefil naposled v soutežnim zápase. Tu poslední branku ode mě inkasoval symbolicky hudy v zápase KP s Pohodou, a to fousatýho 21.ledna 2012. Aspoň nemusim psát, že jsem se naposled trefil loni…
    Jinak zdravotně už jsem na tom líp, ale doufam, že už nebudu muset hrát pod práškama jako v sobotu… každopádně to bylo lepší než hrát s vopicí… :07: kazí mi to statistiky… :07: :21:

• najký on Pondělí, 16. dubna 2012 at 00:18