FCP „B“ – FC Jokers 1:0 (0:0)

:calendar: 13.06.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 11,00h

:ball: bobo (veny)

:joker: tětís, veny

:line-ups: tětís ? wiky, johny, luďa ? machy, stanley, bobo, veny

Vzhledem k vývoji ve skupině nás čekal nejdůležitější zápas jarní části sezóny. V cestě nám stáli jokers. Museli jsme vyhrát, proto aktivita na naší straně byla po celý zápas znatelná. Celý zápas se nesl v obléhání branky soupeře, kdy hráči jokers byli zalezlí na své polovině, potažmo uvnitř šestky a vyráželi k nebezpečným brejkům. V první půli stál útočník soupeře tváří v tvář tětísovi, ten ale změnu skóre nepřipustil. Naše snaha stéci branku však postrádala střelbu z nebezpečné vzdálenosti. Několik stoprocentních gólovek jsme si však vypracovali, bohužel dostat balon do sítě byl sakra problém.

V druhé půli jsme soupeře zmáčkli ještě víc. Přicházela častější střelba i přesnější zakončení. Brankář Jokers však odolával. To až do chvíle, kdy byl bobo faulován v nebezpečné vzdálenosti od branky soupeře. K balonu se postaliv veny, přistrčil bobovi a ten z otočky konečně pohnul s nulou ve skóre na naší straně. Tlačili jsme časomíru ke konci zápasu, minuty ubývaly, fauly přibývaly a opět jsme dohrávali s pěti fauly. Největší a více než stoprocentní šanci soupeře zneškodnil tětís. Jokers se na několikrát svým důrazem probili přes naši obranu a stalo se, že tváří v tvář šli dva na gólmana. Wiky, dle svých slov po zápase už se postavil do středu k rozehrávce. Tětís si však do poslední chvíle počkal, co jokers vymyslí, přihrávku před prázdnou bránu lehce tečoval, zpomalil a vzápětí našel ve svém náručí. Klika jak prase, zákrok rovněž.

V závěru zápasu jsme se snažili vývoj kontrolovat, soupeř však chodil na naši půli nezvykle se vším co měl, včetně gólmana. Nic z toho ale nebylo. My mohli výsledek ještě pojistit, ale balon do sítě podruhé cestu nenašel. Takže jsme nejtěsnějším rozdílem soupeře po zásluze porazili, a teď zbývalo vše zopakovat s Parlamentem…

  • johny on Pondělí, 15. června 2009 at 18:53

  Reply

  Jeden ze zápasů, který jsme dokázali urvat vůlí a bojovností. Tlak jsme měli po celý zápas, do šancí jsme se dokázali také dostat, jen produktivita byla mizerná. Potřebný gól jsme nakonec dobře chytajícímu gólmanovi hostů dali a Tětís si svoji nulu klíčovým zákrokem, kdy se balón několikrát odrazil až k nohám soupeře do snad 1000% šance, zasloužil. :39:
  Povedený dvojzápas korunoval naši obvyklou jarní stíhací jízdu. V pátek (skalní i v sobotu nad ránem) se s pocitem dobře vykonané práce můžeme poplácat po zádech – nerad bych chyběl. :30:

  • Kohy on Pondělí, 15. června 2009 at 15:45

  Reply

  Napínavej zápas až do konce, bylo na co koukat … :03: a Ondra podržel … :09:

  • bobo on Pondělí, 15. června 2009 at 10:25
  • Author

  Reply

  V první půli jsme se hrozně složitě dostávali do zakončení… přesto jsme tam nějakých 5 tutovek měli. Nepodařilo se ale skórovat. Chyběla střelba a to jsme v druhý půli přeci jen zlepšili. Soupeř se totálně koncentroval na obranu, což při pohledu na jeho lavičku lze chápat. Šli jsme ale tomu štěstíčku naproti a vítězství si zasloužili. Takže jako, dobře my :03:

  • Tětís on Pondělí, 15. června 2009 at 10:14

  Reply

  Pro me prekvapive tezkej zapas, nemohli sme se dlouho prosadit, i kdyz sme do nich busili celej zapas! Nakonec sme to i troskou stesti dotahli do vitezstvi a tim si vlastne uz zajistili postup – s Parlacem to byla uz jen formalita!!! Dobre my, FCP pico :05:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..