:calendar: 18.10.2008 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 13,00h

:ball: 2x bobo (veny, machy), 2x Stanley (asi junior, méďa), wiky (veny)

:joker:

:line-ups: méďa ? veny, luďa, wiky ? stanley, junior, bobo, machy

Do sobotního zápasu vzájemné měření sil s týmem FC Jokers v mistrovských utkáních nepoznalo vítěze. To se ovšem mělo změnit. Soupeř se dostavil s nepočetnou lavičkou. My jsme přeci jen nakonec po řadě otazníků složili parádní sestavu.

Začali jsme taktéž parádně, parádní dalekonosnou střelou v podání Stanleyho, která překvapila gólmana žolíků poprvé. Po zbytek první půle jsme již do černého nezamířili. Občasné zmatky v naší obraně likvidoval méďa a tak ani soupeř na poločasovém stavu 1:0 již nic nezměnil.

V druhé půli již naplno byla znát venyho přítomnost na place. Nejprve s wikym krásně rozehráli naši standardku, 2:0 – žádněj problém… Se svou troškou přišel i Stanley… nejprve netrefil odkrytou branku aby z následného méďova výhozu neuvěřitelně přeloboval gólmana jokers svou druhou trefou v zápase. Pak něco ze svého střeleckého rejstříku předvedl i bobo. Nejprve se nerozpakoval přesným bodlem od lajny zostudit gólmana soupeře počtvrté a na pěkného bůra pro FCP zarovnal po uvolnění na hranici šestky přesnou bombou o břevno branky Jokers. Soupeř svou největší šanci promarnil pouze střelou do tyče zcela odkryté brány, a tak výhra 5:0 – žádnej problém…