FCP „B“ – FC Kojak – 2:10 (1:2)

:calendar: 08. 05. 2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 16,00h

:ball: feri (-), veny (-)

:line-ups: stanley ? jerry, veny, wiky, luďa – bobo, vincent, machy, feri

Letošní zápasy se svěřenci Tea Kojaka jsou jako den a noc. Z našeho pohledu teď v sobotu nastalo dokonce zatmění měsíce, kdy jsme ještě vylepšili statistiku z minulého výprasku v soutěži… kolik branek si necháme vstřelit za poločas. Kdo tipoval 8, je vítězem nepraného podepsaného rozlišováku výše uvedenou sestavou.

Ale k zápasu. Oproti Alfě jsme tentokrát začátek neprospali. Poločas skončil na hratelném výsledku 1:2 pro plešouna s lízátkem. Nejprve jsme zaváhali při vlastním rohu. Bobo rozehrál, Kojak spracoval, vyslal kolmici za našeho „posledního“ a stanley kapituloval poprvé. Poté si feri pohrál s několika hráči soupeře a citovkou z úhlu rozvlnil síť. Nicméně další triviální chyba nás připravila o poločasovou dělbu bodů. Machy špatně bránil svého souka, který si to namířil přímo po lajně, pohrál si i se stanleym a poslal míč do odkryté branky.

Hratelný výsledek do druhé půle. Bohužel ferimu se to zdálo moc snadné, takže hned po změně stran soupeři dvakrát namazal a než jsme jednou vystřídali, padali jsme 1:4. Pak už směle můžeme říci, že jsme hru otevřeli a testovali, jak zachytá stanley pod tlakem. Nezachytal. A to jak vlivem děravé obrany které nechala hráče soupeře testovat stanleyho schopnosti tváří v tvář, tak i několika stanleyho minel. Ale na to sere bílej tesák.

Soupeři gratulujeme, ač v oslabené sestavě nám dokázal s velkým přispěním našich playerů nasázet desítku. Dá se až říci, že to byl pěkný týmový výkon obou laviček. V konečném zúčtování však máme lepší výchozí pozici, a to lepší vzájemné zápasy díky skóre 13:11. :07: Bodově však již docela zaostáváme. :21:

A co příště? Dovolíme Klabavě třeba patnáctku? Sázky přijímá jerry. :17:

2 comments

  • šimi on Středa, 12. května 2010 at 19:52

  Reply

  sestava docela dobrá a dostane 10 gólů… žádná sláva

  • bobo on Pondělí, 10. května 2010 at 16:04
  • Author

  Reply

  Ač jsem nechtěl, aby se opakoval minulý zápas s Alfou, stalo se. Ti co minule nebyli si alespoň vyzkoušeli, jak se hraje bez motivace, nasazení a vůbec.
  Hrdinou zápasu je tak stanley, kterej se na to nevysral. Bejt tam medvěd, tak nás všechny sežere za tu parádní defenzivní práci.
  Příště bych rád požádal, aby nastoupili k zápasu jen Ti, kteří mají zájem opravdu hrát celý zápas naplno. Chápu, že pro některé z nás je ta sezóna už příliš dlouhá, ale jak jsem psal… rád bych dohrál zbytek sezóny důstojně, nebo jakožto sponzor budu nucen sáhnout na peníze! :02:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..