FCP „B“ – FC Schůze 7:1 (4:1)

:calendar: 18.05.2008 ? hřiště Brojovka, Plzeň ? 15,00h

:ball: 3x stanley (2x feri, -), 2x árčí (junior, bobo), méďa (najký), feri (luďa)

:joker:

:line-ups: méďa ? bobo, luďa, najký ? feri, árčí, stanley, junior

Už od brzkých ranních hodin chcalo, takže jsme se připravovali spíše na vodní pólo. Ale velmi neobvykle se zrovna na náš zápas počasí umoudřilo, z palouku zmizely velké kaluže vody a mohlo se hrát jedna radost.

Sestavička byla oproti předchozím zápasům řekněme jiná. Veny s Wikim si za deště užívali na motorkách, původně nominovaný johny si dle ranních zpráv o nevolnosti asi moc neužíval, a tak jsme obránce johnyho nahradili útočníkem ferim. S jediným dostupným obráncem Luďou nastoupil vzadu se dvěma brufenama hrající najký. Zbytek obrany obstaral bobo, kterého v útoku, nedá se říct, že by nahradil… spíše předčil feri.

Zápas jsme rozhodli hned v prvním střídání o což se postaral svými dvěma střelami sniper árčí. Poté přidal přímo z rohu svůj příspěvek stanley a za stavu 3:0 už nebylo příliš co řešit. Zápas jsme kontrolovali s výjimkou rohu soupeře, kdy zmatený feri nemohl najít svého hráče. Ten dával přesně k tyči. Více hráči Schůze nepředvedli. Vrcholem odpoledního menu byl méďovo dlouhý výkop, spíše střela, která brankáři schůze propadla do sítě. Když to holt klouže, to se pak nedá svítit.

A tak po jasném průběhu se o největší vzrušení postaral rozhodčí, který méďovi odpískal dvojí hraní, aniž by se jakkoli proti tomuto pravidlu provinil. Situace… soupeř nakopává balon na naši bránu. méďa střelu chytá a bere si míč do náruče. Uvnitř šestky si balon dává na nohu a rozehrává na volného obránce. Následuje hvizd rozhodčího… krátká hádka a nepřímý kop schůze z hranice šestky směřující z první přímo na naší branku. Nevadí… Příště derby s Mensdorfem…

  • bobo on Pondělí, 2. června 2008 at 13:58
  • Author

  Reply

  :32: vítej feri… je to sice jen obrázek, ale pro začátek hezkej příspěvek… mnohým bys mohl jít vzorem… :17:

  • Feri on Neděle, 1. června 2008 at 11:23

  Reply

  :line-ups:

  • bobo on Úterý, 20. května 2008 at 11:04
  • Author

  Reply

  Stanley, těší mě, že sis našel dalšího oblíbeného hráče. Každopádně proti Schůzi, která zahrála tak jak zahrála by každej vzadu, kdo by hrál jenom trochu zodpovědně, byl jako Rio Ferdinand… :42: Až zas tak jsem toho taky nenaběhal… ty sis taky nevedl špatně, když se to od Tebe 3x odrazilo do brány… jasný zápasy jako byl tenhle bohužel k velký diskusi nesvádí… tak snad příště, no… :12:

  • Stanley on Pondělí, 19. května 2008 at 13:58

  Reply

  Počasí nám přálo a pro mě to bylo optimální počasí na futsal. Myslím že jsme podali dobrý výkon. Škoda jen že se Junior neprosadil. Bylo na něm vidět jak moc chce, ale bohužel mu při zápase nepřálo štěstí.
  Smekám před bobem za výkon v neděli. To co jsi naběhal to bylo neuvěřitelný. :03:
  Super zápas. Těším se na derby z Mensdorfem.

  • bobo on Pondělí, 19. května 2008 at 09:53
  • Author

  Reply

  Dobrej mač z naší strany… bez karet, skoro s nulou, viď feri :18: hezky jsme si zahráli… jinak další zkušenost pro mě, vzadu = bez chráničů ani ránu… dostal jsem natankováno přes chrániče na holeň a bolí to i tak jako prase… nevim, jak bych dopad bez těch chráničů… asi hůř, no… Jinak díky všem… sestavu jsme dali dohromady nakonec slušnou… najký si přijel vyprat dresy… :36: btw. trenky jsem si omylem hodil do tašky, takže je nehledej… :17:
  Prostě dobrej výkon týmu, standard od rozhodčího…
  FCP :05: olé
  *(Jinak my v interu slavíme 100 let od založení klubu a když už v tý lize mistrů hrajem hovno, tak aspoň ten titul je doma… FORZA INTER.)*

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..