FCP „B“ – Green Rebels 8:1 (3:0)

:calendar: 31.10.2009 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 12,00h

:ball: 3x wesley (junior, luďa, -), 2x machy (stanley, bobo), 2x luďa (-), bobo (-)

:line-ups: méďa ? bobo, luďa, machy – junior, stanley, wesley, vincent

V posledním podzimním kole nás čekal soupeř, na kterého zejména johny nemá dobré vzpomínky. Green Rebels do zápasu postavili několik hráčů z krajského Sk Šeptem, a tak jsme pochopitelně nemohli zůstat pozadu a postavili wesleyho. Byl to ale luďa v našich řadách, kdo v první půli zasypával soupeřova gólmana svými projektily. Nejdříve využil špatné rozehrávky, zmocnil se balonu a poslal ho do sítě. Poté z vlastní půlky vyvezl balon po lajně a utěšenou křižnou střelou, která zapadla do horního růžku branky posunul skóre již na 2:0. Takové kousky můžeme vídat tak maximálně v lize mistrů. I soupeř měl své šance. S těmi si ale vynikající méďa dokázal poradit. Tři nula si vzal za své machy, když si naběhl na stanleyho střílený roh a ztrestal tak špatně postavenou obranu rebelů.

Wesley se v první půli pouze zastřeloval. Čím dál více ho to táhlo dopředu, takže si v druhé půli s bobem prohodil posty. Začátek poločasu ale patřil soupeři, který několikrát provětral naši obranu a donutil méďu zasáhnout. Nicméně jsme těch pár šancí přestáli a ke slovu se tak dostal wesley, který třemi slepenými góly rozhodl o osudu zápasu. Druhý zápas, druhý hattrick – snad forma vydrží i do haly. Poté soupeř rychlou kombinací vyškolil naši obranu a kolem médi střelou z hranice šestky připravil našeho gólmana o první nulu v sezóně. Drama jsme však nepřipustili. Machy, opět ze standardky, zaznamenal svou druhou branku, když po autu boba zůstal tváří v tvář brankáři soupeře. Gólovou tečku si schoval do svého posledního střídání bobo a střelou o tyč z hranice šestky ukončil střelecký účet tohoto zápasu a celé podzimní části plzeňských městských soutěží vůbec.

FORZA :line-ups: :05: