:ball: 2x bobo(-, páťa), 2x johny(bobo, kašpy), veny(junior), junior(johny), kašpy(-), jerry(junior)

:joker:
veny

:line-ups: tětís ? veny, jerry, johny, kašpy – bobo, páťa, junior, stanley

Koterov se v posledních zápasech rozstřílel, takže jsme ani lehký zápas nečekali. Do branky se po zranění kolene postavil tětís a minimálně v první půli byl oporou. Našemu utkání přihlížel nezvyklý počet neplatících diváků, asi 5, a ono se hned hraje líp, když Vás žene dopředu plnej dům…

Zápas jsme začali aktivně, nicméně soupeř se před brankou dostal do několika ošemetných situací. Ukidnění přinesla naše první branka, kdy bobo vystihl lehkomyslnou rozehrávku soupeře a nadvakrát dopravil míč do sítě. Byl to jeho historicky první gól nosem. Soupeř mohl záhy vyrovnat, když s lehkostí procházel koterov přímočaře k naší brance, nám se ani za pomocí faulů nepodařilo postup zastavit a jak již byl sudí připraven k případnému odpískání přestupku… zkrátka, někdy člověk vydechnout musí a když má k tomu v puse píšťalku, přeruší radost soupeře, když už míč pomalu proniká za záda bezmocného gólmana. Místo branky a vyrovnání tedy pouze přímáček, jehož výsledkem nic nebylo. O další branku se postará johny, když udělá pár temp dopředu, převezme bobovo milimetrový pas a z první posílá míč na vzdálenější tyč, kdy taky skončí v síti. Další zářez má na svědomí veny, když po juniorově přiťuknutí s pomocí obou tyčí přesnou střelou dostane míč za brankovou čáru. I soupeř má šance, do kterých ho posíláme svými chybami. Bobo chce z první klepnout na nabíhajícího venyho na druhé lajně. Místo toho posílá do samostatného úniku soupeře, jehož přečíslení končí na tyči. Poločasové skóre po patrikově nahrávce upravuje bobo na 4:0.

V druhé půli začínáme pálit svoje šance, kdy se ve vyložených pozicích ocitá bobo, veny, stanley… brankou však nekončí ani jedna z nich. Taky tětís si vybírá oddechový čas, kdy pouští nakopnutý balon přes celé hřiště a soupeř snižuje. My ale hrajeme svoji hru, a tak kašpyho střelu si do vlastní branky sráží hráč koterova. To už venca na pozici obránce praktikuje totální ofenzivu čímž nějaký ty okýnka v obraně přeci jen vznikají. A tdyž už se tak stane, tětís se k týmu otáčí zády, jelikož přece po našich chybách nebude tahat pověstně kaštany z ohně za nás. Poté přichází nejkrásnější akce zápasu. Johny si podobně jako v první půli nabíhá do otevřené obrany, kde obdrží kašpyho přesný křižný pas, pak jakoby chybou v matrixu zastavuje čas, podíváse kde stojí gólman, kde stojí spoluhráči, a rozmýšlí o tom, kdy a kde má vyzvednou svou drahou polovičku po sobotních nákupech… poté se čas opět rozbíhá a johny určuje svym turfem dráhu letu míče do vzdálenějšího vinglu. Poté přichází smutný okamžik pro boba, který v souboji s protihráčem utrpí o balon zlomeninu kolene. Sic to zkouší ještě rozchodit, po chvilce skáče směrem k naší lavici a zápas pro něj končí. Již jen jako divák pozoruje juniorovu krásnu branku, kdy z otočky posílá o týč míč do soupeřovy branky. Mezi střelce se nakonec zapíše i jerry, který těží z juniorovi míčové ekvilibristiky, kdy uvnitř šestky obdrží expresní zásilku před prázdnou branku právě od juniora a protože jerry není jen tak nějaký ubohý zakončovatel, posílá balon klasickým angličanem do sítě.

junior
    • bobo on Pondělí, 16. května 2011 at 10:37
    • Author

Ještě to sem nikdo nenapsal, takže budu první… zkrátka.. Zápas jako dort. Škoda jen že mam zlomený koleno… :11:

• Kibullel on Pondělí, 16. května 2011 at 09:40

já sem tam byl?

• Stanley on Pondělí, 16. května 2011 at 10:36

Ne ty ne. Jen někdo kdo byl konsternovaný. :36:

• Stanley on Neděle, 15. května 2011 at 19:44

Já jsem nedával. Oficiálně si myslím bude připsán Kašpymu, který mi přihrával, ale obránce si to sám poslal do branky.