:calendar: 08.10.2008 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 11,00h

:ball: 2x bobo (machy, tětís), jerry (bobo), luďa (?), wiky (luďa)

:joker:

:line-ups: tětís ? luďa, wiky, jerry ? stanley, machy, bobo

Poslední zápas podzimu byl z kategorie poviných vítězství. I přes přesvědčivou první půli, kdy jsme soupeře rozebírali chytrými kombinacemi, jsme ze zápasu v druhé půli udělali drama.

Gólově jsme se nemohli dlouho prosadit. V posledních deseti minutách první půle jsme udeřili 4x. Nejprve machyho aut prodloužil do sítě bobo, aby v zápětí z brejku přesně zamířil k tyči. Na 3 nula zvyšoval jerry, kterého vyzval aktivní bobo k premiérové brance po zranění. Na 4:0 zvýšil po samostatné akci napříč celým hříštěm luďa. Nu, zdálo se, že je to doma. O poločase jsme si řekli, že i takové zápasy jsme shopni ztrácet, a co čert nechtěl…

V druhé půli jsme již neměli takový pohyb a soupeř po standardce vyrovnal. Přímý kop vyrazil tětís jen před sebe a machy nebyl rychlejší než dorážející protihráč. Netrvalo dlouho a po ztrátě míče jsme nestačili na brejk parlamentu. No a když se soupeř svým důrazem a kilogramy přetlačil přes wikyho, bylo zaděláno na drama. Vzali jsme time, kterým jsme nástup soupeře zastavili. Klid na naše sálovky přinesla pohledná akce, kdy luďa přesně našel z autu na druhé straně zcela volného wikyho, který si položil gólmana a střelou ke vzdálenější tyči odmítl ztrátu byť jedíného bodu.