:calendar: 06.06.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 11,00h

:ball: 4x stanley (2x bobo, feri, ?), 2x wiky (bobo, ?) , machy (feri), bobo (wiky), luďa (feri), feri (-)

:joker: kohy

:line-ups: kohy ? wiky, johny, luďa ? machy, stanley, bobo, feri

Po 14 dnech pauzy zaviněných různými odklady na nás čekal Plzeňský ležák. Soupeři si oproti zvyklostem zvykli chodit na zápasy s FCP s poněkud prořídlou sestavou, ležák byl v tomto směru ještě o jednoho hráče na střídačce horší než Remi. Tedy 4 + 1. Snažili jsme se zabránit podcenění, přesto náš flexibilní výkon je v taovýchto zápasech prokletím.

V zápase jsme se brzy ujali vedení. bobo si narazil s wikym a už se koule třepala v síti. O několik chvil později si to chlapci vyměnili a bobo po krásné akci wikyho s přispěním teče obránce zavěsil nechytatelně. I s chutí hrající ležák měl v zápase co říct. Nejdříve po kravské kličce feriho ve vlastné šestce snížil, aby v zápětí po ztrátě ludi parádní ranou do šibenice srovnal. V tu chvíli byl kohy v brance opravdu navíc. Leč, feri se jal svou chybu napravit. Prošel celým hřištěm, skóroval a šel střídat. A když v dalším střídání vyzval machyho, aby si balon pošteloval a ukrytou ranou pro machyho tak tipickou stanovil poločas na 4:2.

Hlavní hrdina druhé půle v tu chvíli se zájmem sledoval hru, no a když se spustila půle druhá, přišel se na plac taky přeci jen podívat. Sotva minuta mu stačila, aby bobovu přihrávku přetavil v branku. To zopakoval ještě ve třech případech do soupeřovi a jednou také v komické poloze na zemi, když se všemožně snažil zabránit balonu v cestě do naší sítě, až mu nakonec pomohl. Stanleyho střelecké řádění s chutí narušili svými zásahy luďa a wiky, který svým zvířákem útočil několikrát na hattrick, leč nebylo mu přáno.

Příští sobotu nás na jezeru čekají dvě dohrávky s žolíkama a parláčem. Takže formu poladit a sezónu vítězně se šesti body zakončit.

• jerry on Středa, 10. června 2009 at 10:34

ty jo, takovejch gólů…to už neni Itálie jako sme to hráli dřív…Pěkný :03: jenom ta obrana hoší, to je trošičku nechutný…na nulu ne?

• bobo on Středa, 10. června 2009 at 11:02
      • Author

tak, ještě minutu před koncem to bylo 9:4…

• Tětís on Úterý, 9. června 2009 at 00:22

Koukam, že góla zas nedal Luďa, ale jeho bratr :07: :09:

• najký on Úterý, 9. června 2009 at 08:07

psal jsem na soupisku luděk, takže čůráci jsou oni :04:

• bobo on Úterý, 9. června 2009 at 10:07
        • Author

Ty statistiky afp to chce prostě brát s rezervou… u nás je to dobře, a to je to hlavní… jinak tu kohyho kartičku jsem doplnil… :16:

• najký on Pondělí, 8. června 2009 at 14:54

protože všichni chtěli dát sto gólu!!!!!!

• Kibullel on Pondělí, 8. června 2009 at 16:17

A kde byl trenér?

• najký on Pondělí, 8. června 2009 at 18:38

Hrajeme snad na tři body ne? a na to aby se to líbilo divákům!!!!

• Kibullel on Pondělí, 8. června 2009 at 13:46

Hoši,výhra dobrá! Co ale nechápu jak si můžete nechat dát pět banánů když soupeř přijde ve čtyřech do pole?????

• Tětís on Pondělí, 8. června 2009 at 14:13

Dobrá práce! Víš proč Veny? ty si nebyl, ja sem nebyl… :07: neni se čemu divit :06:

• Kibullel on Pondělí, 8. června 2009 at 16:21

Máš pravdu! Johny + Wiky = 65 let a 175 Kg :07: :07: :07:
        Ještě že je tam Lůďa „RAKETA“ Kružej !!!

• johny on Pondělí, 8. června 2009 at 20:43

A jéje. Bazénový kopáč a notorický absentér se zase ozvali, i když Veny ty čísla docela trefil. :16:
          Vyhrálo se a já jsem odešel po svých – co víc si přát. Rychlejší pohyby se u mě bohužel pomalu ale jistě stávají historickou záležitostí. :21:

• bobo on Pondělí, 8. června 2009 at 22:01
        • Author

Příčina je prostá a nemá to co dělat s lidma co tam nebyli. Ono když ferimu to nedá a zkouší kliku soupeři ve vlastní šestce… To je pak těžký.navíc když soupeř přijde ve čtyřech do pole,to tě prostě k žádnýmu extra výkonu nenakopne.

• Wiky on Pondělí, 8. června 2009 at 21:58