FCP „B“ – Parlament 7:0 (3:0)

:calendar: 13.06.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 12,00h

:ball: 2x tětís (veny, -), 2x bobo (stanley, wiky), veny (-), stanley (bobo), wiky (bobo)

:line-ups: kohy ? wiky, johny, bobo ? machy, stanley, tětís, veny

Mač s parlamentem, to bylo jiný pivo. Již na začátku jsme se se soupeřem domluvili na ceně zápasu, ale vývoj ukázal, že tučné odstupné přetavíme v další levely na dokopný. Sestavou jsme poněkud zamíchali. Do branky se postavil kohy, hrdina minulého zápasu tětís se posunul na hrot našeho útoku, luďa s koňárem jak prase se poroučel na tribunu k pivu a své přítelkyni, no a machy po několika desítkách minut zamířil do sprch, jelikož přišel o záda. Soupeř hrál s nadčením sobě vlastním. Veny už ale spěchal do práce, takže obral soupeře o balon a jal se skórovat – 1:0. Poté vyzval příhrou před bránu tětíse ke skórování, cěhož využil a při svých oslavách s dětsky upřímnou radostí doprovázenou vulgárními výrazy přesvědčil i sudílo Šoltýse, že je zcela normální. Poté si bobo se stanleym zahráli v rohu malej ťukec a bylo to 3:0.

Do druhý půle jsme již v počtu 4+2 gólmani kráčeli pevně k vítězství. Nejdříve přidal pojistku bobo, poté se dočkal i kanonýr stanley, tětís přidal další ze svých parádních gólů a aby se to nepletlo, wiky to zvířákem pojistil. Nejvetší šanci soupeře s bravurou zlikvidoval kohy, čímž si vysloužil potlesk ochozů i střídaček. Výsledek 7:0 tak znamená, že jsme dosáhli na čtvrtou příčku a tím i na postup.