FCP „B“ – Pobřeží kocoviny 7:2 (3:0)

:calendar: 3.9.2011 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 10,00h

 wiky 2x(?), stanley 2x(?), bobo 2x(?), feri(?)

:joker: tětís

tětís ? wiky, bobo, luďa – junior, stanley, feri

První mač nové sezóny nás zrovna nezastihl v plné palbě. Četnost omluv a výmluv nakonec způsobila nás zanechala v šesti do pole. V brance se objevil jak se později ukázalo nesmrtelný tětís.

Hrát otevřenou partii s rokycanským sokem by se pravděpodobně rovnalo sebevraždě. Oproti předpokladům jsme začali aktivně, ale po několika slibných šancích převzala taktovku kocovina a z ruky jí už do konce zápasu nepustila. To nám ale příliš nevadilo. Soustředili jsme se na obranu a podnikali rychlé brejky do otevřené obrany. Zejména wiky zvolávajíc hlášku „nebyly!“ takřka ob střídání si zápas užíval. Po feriho brance jsme se ujali vedení a když jsme přežili brejk soupeře tři na jednoho, když na konci kombinace si jeden z hráčů kocoviny nepotykal s koncovkou tváří v tvář prázdné brance, provětral wiky santiago kozelson svýho zvířáka a nekompromisní bombou do šibenice zvyšoval již na 2:0. Kocovina dále bořila své naděje na zvrat o výborného tětíse, často se snažila přecházet jeden na jednoho namísto kombinace, kterou bychom zachytávali o poznání hůře a tak se stalo, že ještě do přestávky jsme přidali branku třetí. Po jedné takové situaci jeden na jednoho přišla Kocovina o balon, bobo si narazil a do odkryté klece z bezprostřední blízkosti stvrdil konečný stav první půle na 3:0 pro naše barvy.

Šlo to až podezřele lehce, Kocovina postrádala lepší pohyb, nicméně do druhého dějství vstoupila lépe. Po několika nebezpečných střelách napodobil kozelsona také soupeř a s přispěním teče snížil na rozdíl dvou branek. Tětís ale držel střelce soupeře na uzdě. Pobřeží kocoviny otvíralo hru, gólman se prakticky po celý zápas účastnil rohů a standardních situací čímž provokoval naše střelce ve svých pokusech přes celé hřiště. Touto cestou jsme však na soupeře nevyzráli. Efektivitu jsme prokázali v našich brejcích a psychickou převahu dokázal stanley, kdy si na brankové čáře dovolil zakončit patičkou. Rokycanští se do střelecké listiny zapsali pak už pouze snížením na 6:2, na které jsme do konce zápasu zvládli ještě jednou brankou zareagovat. Stavem 7:2 nakonec i utkání skončilo.

  • bobo on Úterý, 13. září 2011 at 10:33
  • Author

  Reply

  Aby bylo více patrné, jak dobrého výsledku jsme dosáhli… v druhém kole kocovina rozstřílela SpaceBar 18:4 po poločase 6:1.

  • Jerry on Středa, 7. září 2011 at 21:11

  Reply

  Dobře chlapi! „Santiago Kozelson“ mě poslalo do kolen :07:

  • Wiky on Pondělí, 5. září 2011 at 10:49

  Reply

  zápas jako spíčenej dort :03:

  • Kibullel on Pondělí, 5. září 2011 at 09:29

  Reply

  Santiágo Kozelson! :07:
  Moc pěkný výsledek,gratulace. :03:

  • Stanley on Neděle, 4. září 2011 at 15:31

  Reply

  Tětís zachytal fantasticky, Wiky se na hřišti bavil a dělal si se soupeřem co chtěl. Romi i pře nemoc si vzal sebou na zápas super formu a dvoje plíce. Luďánek dirigoval obranu. Feri se neskutečně vracel. Zápas z naší strany skvěle takticky zvládnutej. FCP 4 EVER :09: :09:

  • bobo on Sobota, 3. září 2011 at 15:50
  • Author

  Reply

  Kocovina nám to docela usnadnila, čímž samozřejmě nechci snižovat náš výkon. Tětís v brance hodně podržel a Santiágo Kozelson hrál svou vlastní soutěž. Feri měl o motivaci postaráno a tým šlapal jako dort. Jen tak dál.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..