FCP „B“ – REMI „B“ 6:2 (3:0)

:calendar: 16.05.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 14,00h

:ball: 2x feri (?) , bobo (feri), machy (bobo), wiky (feri), veny (feri)

:line-ups: tětís ? bobo, wiky, veny, luďa ? machy, stanley, junior, feri


Ve znamení derby se neslo sobotní odpoledne. Již během půlhodinového skluzu začátku zápasu jsme zjistili, že 3 body jsou dneska povinnost. Soupeř se totiž dostavil s pěti hráči do pole, tudíž ta povinnost byla jasná.

Srandičky, nasazení, dětkovský tempo… To vše mohli sledovat diváci kolem hřiště. Moc se nám hrát nechtělo, takže teprve když soupeř nastřelil tyč, vyprovokoval nás tím k nějaké pořádné akci. Bobo si narazil s ferim a bylo to jedna nula. Pak machy po obkroužil útočné pásmo a střelou o tyč přidal druhou branku. No a když wiky nekompromisné po nacvičené akci z rohu zatloukl míč zvířákem do branky po třetí, mohl se pískat poločas. Soupeř se k ničemu závažnému nedostal, takže feri mohl bavit diváky svými přehazovačkami a bobo s venym si mohli střihnout exhibici v přihrávkách na jeden dotek na vlastní polovině, kterou přerušil až bouřlivý potlesk zaplněných tribun.

Po pauze jsme stanovili taktiku, že si venca po zranění musí dát gól, takže se posunul na hrot a machy šel za něj do obrany. Začátek jsme příliš nezachytili a soupeř odhodlaný změnit zatím jednoznačný průběh zápasu donutil tětíse k několika dobrým zákrokům. Nicméně branky padaly jen na druhé straně a u všeho byl feri. Nejdříve sám přidal čtvrtou branku, poté vybídl ke skórování venyho, čímž jsme taktický plán splnili bezezbytku. Vencu to však namlsalo natolik, že bránění rohu soupeře nebylo zrovna to, čím by se chtěl zabývat – 5:1. Zanedlouho si naše čtveřice opět vybrala oddech a po breju soupeře to bylo už 5:2. Nějaké zásadnější drama však odmítl feri, který si pohrál s obranou soupeře a svým pátým bodem v zápase stanovil konečné skóre zápasu na 6:2.

Bohužel místo derby jsme sehráli jakousi exhibici a v tempu starých gard dokráčeli k povinnému vítězství. Příště máme volno, jelikož žolíci náš zápas odložili.

  • WIKY on Pondělí, 18. května 2009 at 12:00

  Reply

  dědkovský tempo, ideální stav, takhle mě to baví

  • Kibullel on Pondělí, 18. května 2009 at 11:44

  Reply

  Můj úplně nejvíc povedenej zápas! Tempo v kterým se to vše odehrávalo bylo přesně to co mojí fyzické kondici hrálo přímo do karet!
  V sobotu sem se pohyboval po place jako raketa (pro normálního člověka je to otázky rychlejšího výklusu…)
  a byl sem snad u všeho co se reálně dalo stihnout! Je vidět že sem obrovská opora mužstva!!! :14: Gól kterým sem to parádně završil byla už jen třešnička na pomyslném dortu vítěztví.
  Jen více takových zápasů!
  AŤ ŽIJE REMI! REMI OLÉ! :39:

  Venca KUNDA!

   • Tětís on Pondělí, 18. května 2009 at 11:59

   Reply

   :09: :36: je to tak,Vasik je nejvic nejlepsi opora muzstva!!! i kdyz je to trochu kunda, kazdy ho ma rad :05: zapas dobrej, byla prdel, 3 body… co vic vid… akorat Wiky asi odchazel zklamanej, pac podle toho co rikal Feri, dela proste asi neco spatne :07:

    • Kibullel on Pondělí, 18. května 2009 at 14:05

    Reply

    Plná nachcaná šprcka……..!!!! :07: :07: :07:

  • bobo on Pondělí, 18. května 2009 at 10:55
  • Author

  Reply

  Tak tenhle zápas byla ztráta času o třech bodech… každej si dělal co chtěl. Ale hlavně že byla prdel… :36: :36: :36:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..