:calendar: 25.05.2008 ? hřiště Brojovka, Plzeň ? 9,00h

:ball: stanley (tětís), bobo (stanley), luďa (junior)

:joker: wiky, veny

:line-ups: tětís ? jerry (johny), luďa, veny, wiky ? bobo, árčí, stanley, junior

Až nechutně brzo ráno jsme sehráli mistrák se svým tréninkovým „sparingpartnerem“ SKM. Začátek zápasu nám lehce utekl, což vyústilo ve venyho žlutou po velmi přihraném zákroku na hráče skm – kohyho a několik málo šancí, které si ale tětís v brance pohlídal. Ale netrvalo dlouho a zápas nabral směr, kterým se ubíral až do závěrečného hvizdu, a sice střelci fcp vs. gólman skm. Šancí jsme si vypracovali bezpočet, ale nedařilo se nám balon dostat až za záda výborného gólmana skm. Všechno ale jednou končí a tak to dopadlo i s jeho neprůstřelností. Tětís vynikajícně poslal dlouhý výhoz až před bránu soupeře, kde ho stanley z první nasměřoval do brány. Bohužel ke konci poločasu jsme přišli opět o jerryho, který má problémy s tím nešťastným kolenem. Ve zbytku zápasu ho tak nahradil johny.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním náš náskok navýšit, což se záhy povedlo. V pohodě hrající stanley se protáhl po straně kolem obránců soupeře a předložil před bránu, kde si osamocený bobo udělal radost svým šestým gólem v sezóně. Mensdorf jako by v druhé půli odpadl fyzicky. Také jsme ho příliš do zakončení nepouštěli. Největší šancí proto byla jejich standardka, kterou ale tětís výborně vyrazil na roh. Gólový účet zápasu podtrhl po juniorově rohu svou přesnou ranou luďa. Na tomto stavu nic nezměnil ani náš tlak v závěrečných minutách, kdy si stanley mohl vylepšit statistiky, ale dvakrát střílel do brankové konstrukce.

Tímto zápasem jsme si zajistili nejhůře třetí příčku. Ve zbylých zápasech je ale stále o co hrát. Střetneme se s 10° a nakonec dohráváme zápas s Prodánem. Tady zápasy s kvalitními soupeři o čelo tabulky.

pozn:  fotky SMK ze vzájemného zápasu zde.

• bobo on Úterý, 27. května 2008 at 08:44
    • Author

Byla první, ale na jaře… na podzim jsi dostal dvě… v zápase s Prodáno a taky v prvnim mači s mensdorfem… takže bohužel :joker: :joker: :joker: :41:

• Kibullel on Úterý, 27. května 2008 at 07:48

Já už mám zase tolik karet? Co vím tak tahle byla první.

• johny on Pondělí, 26. května 2008 at 15:04

Trpělivě jsme šli za vítězstvím. Ondra svými důležitými zákroky nedal soupeři šanci se nadechnout. Pro soupeře milosrdné skóre měl na svědomí hlavně výborně chytající gólman a nesoustředěnost našich střelců. Soupeř postupně odpadl fyzicky. Tak jen zdárně zakončit výborně rozjeté jaro. :30:

• Stanley on Pondělí, 26. května 2008 at 13:24

Tak Honza opravdu pochytal co se dalo. Jinak myslím že až na ten začátek jsme hráli celkem zodpovědně. Sorry Wiky že jsem tě nepochopil, nemusel si dostat tu žlutou kartu. No co dodat. Derby jak má být. :03:

• Tětís on Pondělí, 26. května 2008 at 10:02

Presne jak rek Romi…krome zacatku sme na hristi jasne dominovali a souperi toho moc nedovolili. Nebejt skvelyho vykonu golmana(fakt klobouk dolu :03: ), nasi strelecky nemohoucnosti a i trosky stesti,odnesli by si hosi z Mensdorfu peknej vejprask! :33: kazdopadne 3 povinny body doma,navic s nulou, takze spokojenost :09: :32: :42:

• bobo on Pondělí, 26. května 2008 at 08:48
    • Author

Povinné 3 body jsou doma… zápas jsme zvládli s přehledem. Kromě začátku zápasu jsme soupeře k ničemu nepustili. Ondra skvěle vytáhnul ty standardky. Celkově povedenej zápas. Gólman soupeře čaroval jak blázen, takže jen díky němu to skončilo lichotivých 0:3. Osobně se mi líbilo jak zahrál stanley. Je vidět, že když nemá nerva dovolí si hodně… a tak by to taky mělo vypadat…
    Škoda jen, že pro příští zápas jsme přišli o venyho kvůli kartám, stejně tak jerry bude chybět…