FCP „B“ – SK Šeptem „B“ 1:3 (1:1)

:calendar: 02.04.2011 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 12,00h

:ball: machy (stanley)

:joker: wiky

 

:line-ups: tětís ? veny, wiky, johny, jerry – machy, junior, bobo, stanley

Po zimní pauze, kdy první mužstva obou dnešních soupeřů sváděla vzájemné souboje v krajském přeboru, jsme se opět dostali ven na umělku. Počasí přímo vybízelo k tomu, jít si sednou rovnou někam na zahrádku a nechat tam zahučet pár orosených žluťásku. Nicméně, hezky po pořádku.

Po zranění se vrátil do sestavy veny. Naopak jsme nemohli počítat s luďou, který si při posledním zápase v kraji přivodil zranění ramene. Zápas začal svižně a již po několika minutách zazvonilo břevno naší branky, když jsme si špatně rozebrali hráče soupeře a junior ve vzdušném souboji nestačil na svého dvoumetrového soka. Za naše barvy přispěchal s odpovědí bobo, který po jerryho kolmici střílel pouze do tyče. Vetšina zápasu se odehrávala ve středu pole a mnoho šancí ani jedno mužstvo neposbíralo. Před koncem první půle se ale přecijen soupeř dočkal. Dobře zahraný roh procedil přes venyho do sítě jeden z hráčů soupeře. Tětís byl bezmocný. Mrzet nás to ale přiliš nemuselo, jelikož hned po rozehrávce se stanley prosadil po lajně a předložil před branku machymu, který z bezprostřední blízkosti srovnal se soupeřem krok.

Druhá půle byla z naší strany o poznání horší. Nutili jsme se do soupeře, ale bylo to bez nápadu, bez pohybu. Samej dlouhej nakopávanej balón… prostě k ničemu. Nebyli jsme si schopni kloudně přihrát a soupeř vyrážel k nebezpečným brejkům, který se nám jen s obtížemi dařilo hasit. Ve předu útočníci nebyli schopni zpracovat balon, natož ho udržet, a tak přišlo to, co logicky muselo přijít – branka v naší síti. Šepťáci krásně vykombinovali naši obranu a bylo vymalováno. Rozhodnutí přišlo o několik minut později, když po našem rohu, který zakončoval nepřesnou ranou bobo, soupeřův gólman vyhodil míč na rozběhnutého hráče, který z první prostřelil tětíse.

V příštích zápasech by to konečně chtělo začít něco hrát. Zejména aktivita útočníků notně zaostává za tím, co by na place měli předvádět.

2 comments

  • bobo on Pondělí, 4. dubna 2011 at 18:12
  • Author

  Reply

  Jinak wiky v tomhle zápase posbíral 3. žlutou v sezóně, tudíž příští zápas s alfa barem si nezahraje…

  • bobo on Pondělí, 4. dubna 2011 at 14:58
  • Author

  Reply

  Žalostnej výkon zejména hráčů vepředu. Nedal jsem gól, byl jsem u dvou branek soupeře, nicméně jsem naběhal víc než zbylý trojlístek našich ofenzivních playerů. Alespoň takovej mám z toho pocit. Doufám, že proti alfabaru složíme reparát.
  Tětís v brance :03: , stejně tak jeho výhozy, a to zejména v první půli.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..