FCP „B“ – SK Šeptem „B“ 4:0 (1:0)

:calendar: 04.09.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 14,00h

:ball: bobo (?)  junior (františek), machy (františek), františek (machy)

:line-ups: wyky ? veny, machy, luďa, jerry – františek, junior, bobo, stanley

Po dlouhé sportovní pauze jsme se už všichni těšili, jak si zase zahrajeme a s trochou štěstí i nastřílíme pár gólů. Vylezlo sluníčko a při čumendě na zpocený dě*ky, jak pravil Luďa o hráčkách volejbalu, jsme se příjemně protáhli. Trochu jsem měl obavu o svou fyzičku, kterou jsem si za poslední 2 měsíce upevnil pouze na pátečním tréninku usilovným odháněním komárů. Soupeř ale dorazil jen ve 4 lidech do pole a s našimi možnostmi střídat 9 hráčů se tato obava zdála být lichá.

Na začátku utkání se hrálo opatrně a neobjevila se výraznější šance na skórování než pár střel z větší dálky přímo do brankáře, kterým navíc chyběla patřičná razance. Zlom přišel v 15-té minutě, kdy Bobo napřáhl z půlky hřiště a lišáckou střelou do prázdné brány, nacvičenou na tréninku při hře 5 na 4, převezl mimo stojícího brankáře (1:0). V dalším vývoji zápasu byl s rostoucím časem patrný klesající výkon našich hráčů, což soupeř ke konci poločasu také zaregistroval a několikrát se dostal do vyložených šancí, při kterých musel ukázat své dovednosti Wyky.

Druhá půle začala a s vidinou, že vedeme o pouhý gól, se všichni 100%-ně koncentrovali na svůj výkon. To předvedli hned při rozehrávce Jerry s Wykym, jež se vesele bavili u brány a měli důležitější věci na práci než reagovat na přihrávku z půlky od Stanleyho. Ten jen nevěřícně sledoval balon směřující do zámezí. V 5-té minutě upevnil naše vedení Junior, který se po přihrávce od Fandy už po několikáté ocitl sám před brankářem a tentokrát se nemýlil (2:0). Hned nato (7. minuta) jsem si řekl Fandovi o křižnou přihrávku za soupeřova obránce a z první sklepl míč do brány (3:0). Na soupeři již byla znát únava a přesto, že naše hra chvílemi nebyla vůbec hezká, dovoloval nám čím dál víc. Ve 20-té minutě jsme ještě s Fandou zopakovali v obrácených rolích gólovou akci ze 7. minuty a utkání tedy nakonec  skončilo 4:0.

3 comments

  • jerry on Středa, 8. září 2010 at 16:13

  Reply

  KRÁSNÝ :09:

  • bobo on Středa, 8. září 2010 at 13:18

  Reply

  Díky machymu za pěknou reportáž. Jen pro nezkušeného autora připomínám, že místo podledu autora… „já jsem si naběhl“ je vhodnější „machy si naběhl“, ale to jen tak pro formu.
  Zápas jsme i díky wykoušovi v brance zvládli. Hodně se na nás podepsal páteční trénink, který pro 83% týmu byl první kontakt s balonem po více jak dvou měsíční pauze. Na hře to pochopitelně muselo být vidět… Nicméně pondělní trénink nám ukázal, že naše výkony budou mít jistě stoupající tendenci.

   • Machy on Pátek, 10. září 2010 at 07:09

   Reply

   No jo, začátečnická chyba… :46:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..