FCP „B“ – SKP Rapid Sport Plzeň 4:2 (2:1)

:calendar: 30.04.2011 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 11,00h

:ball: 2x junior(bobo, stanley), bobo(junior), stanley(?)

:line-ups: vykoušek ? wiky, jerry, bobo – machy, junior, stanley

Po týdenní pauze jsme změřili síly s celkem z druhé poloviny tabulky. Oproti podzimu soupeř nastoupil v dosti obměněné sestavě. Nutno říci, že mi zase pro změnu ve značně okleštěné sestavě. Alespoň, že díky vykoušovo diplomatickým schopnostem v partnerských vztazích jsme se mohli spolehnout na jeho výkon mezi tyčemi.

O první změnu skóre se postaral stanley, který předčil v souboji o vysoký nakopávaný balon gólmana soupeře, jež nakonec k radosti naší skončil v síti. Netrvalo dlouho a vedli jsme o branky dvě. Junior rychle rozehrál balón, bobo si jej potáhl do středu a haluzí z levačky rozvlnil síť. Ani soupeř nebyl bezzubý. Dvakrát nám pomohla v průběhu zápasu tyč, paradoxně však obě branky, kterých rapid docílil, byly prakticky darované. Nejdříve vykouš s wikym dělali machry v blízkosti naší šestky a místo, aby balon poslali do kopru, nabídky dotírajícímu soupeři snížení. Výsledkem 2:1 i skončila první půle.

Do druhé poloviny si pošetřil svůj střelecký prach junior. Nejprve proměnil rozehraný aut bezchybnou střelkou na vzdálenější tyč, o několik minut později zakončoval bratrskou spolupráci. Zápas jinak mnoho zajímavých momentů nenabídl, proto tesně před koncem chtěl  jeden takový vykouzlit náš animovaný gólman, jenže o balon přišel na půlce a okamžitý centr přetavil v druhou branku rapidu jeden z útočníků.