FCP „B“ – SKP Rapid sport Plzeň 8:3 (7:2)

:calendar: 25.09.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 11,00h

:ball: 2x františek (?), 2x veny (?, -), 2x bobo (-, stanley), machy (bobo), jerry (veny)

:rote: veny (2x :joker: )

:line-ups: tětís ? veny, wiky, luďa, jerry  – machy, junior, bobo, františek, stanley

Starý známý soupeř s oblíbeným gólmanem nás čekal v dalším zápase. Nutno říct, že jsme se s tím příliš, jak se říká lidově, nesrali a sázeli jednu branku za druhou. Už po chvilce se prosadil františek. Bohužel hned z rozehrávky tětís chyboval a daroval soupeři branku. Stav 1:1 ale nevydržel moc dlouho. Mezi střelce se zapsal znovu františek, veny přidal sólo přes půl hřiště s gólovou tečkou, i sváteční střelec jerry přidal něco do placu, tak se není co divit, že jsme se v poločase zastavili na sedmi brankách.

V druhé půli už se prosadil gólově bobo po stanleyho rohu, 2x se karetně blískl veny a uviděl červenou. Následnou hru ve třech jsme bez větších komplikací zvládli a v poklidu dokráčeli k vítězství.