FCP „B“ – Space bar 9:0 (4:0)

:calendar: 24.9.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 11,00h

 machy 3x(?), junior 2x (?), stanley(?), rastík (?), wiky(?), veny(penalta)

:joker: luďa

hudy – wiky, veny, luďa, jerry – rastík, stanley, bobo, machy, junior

Space bar jsme jednoduše přejeli. Soupeř se nedostavil zrovna v nejpočetnější sestavě a vysoké tempo, které jsme se snažili držet po celý zápas brzy přinesl své ovoce. Střelcem zápasu se stal machy. Tři branky sám dal, po faulu na něho venca nadvakrát proměnil penaltu, možná že měl i nějakou tu asistenci, nicméně byl to koncert celého týmu. Zmatky vepředu ohledně střídání brzy po začátku zápasu vyřešil bobo, když ve snaze odhlavičkovat míč si skvěle naplánoval výskok, bohužel s dopadem si už hlavu nelámal. Přesněji tedy řešeno hlavu ne, ale kotník bezesporu!

Soupeř zkrátka nestíhal, těch pár šancí a tradiční koncovku zápasu, kdy si gólman FCP musí svou nulu zasloužit hudy tentokrát zvládl a drží průměr půl branky na zápas. Víc ani neni o čem psát. Zápas jako dort s polevou.

2 comments

  • Wiky on Pondělí, 26. září 2011 at 12:40

  Reply

  opět to byl koncert jako dort. Poslední dobou to vypadá, že se tim spíčenym futsalem fakt bavíme :03:

  • Kibullel on Pondělí, 26. září 2011 at 12:23

  Reply

  Těch kluků mě bylo líto,nemám potřebu si zvyšovat sebevědomí na tělesně slabších. Nevím proč jsme museli dávat tolik gólů! Kdyby jsme vyhráli třeba 2:1 tak bych ani nemuk ale takhle…doufám,že si každý sáhne do svědomí a příště podáme flexibilnější výkon.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..