:calendar: 17.9.2011 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 12,00h

bobo 2x(luďa, machy), wiky 2x (-, ?), machy2x(-, ?), rastík (wiky)

hudy – wiky, veny, luďa, jerry – rastík, stanley, bobo, machy

Už je tomu pár sezón, co jsme se naposled střetli s týmem STB.  Sobotní střetnutí bylo pro náš celek veskrze příjemným. V brance alternoval hudy, který pomalu přichází na chuť pokřivené mentalitě FCP.

Zápas začal již tradičně upozorněním sudího ohledně peprných výrazů směrem k našim hráčům. Tuto výzvu nebyl problém dobře zpracovat. Po celý zápas jsme s věrni svému názvu diktovali tempo hry, což soupeř narušil jen několika pokusy o obléhání naší branky. Jeho střely často končily mimo, nebo byly zblokovány, nebo si pro ně došel hudy. Dlouho jsme se nedokázali prosadit, až to prostě wiky s.k. musel vzít na sebe, když tělem oklamal protihráče a jako po dálnici so dojel pro nechytatelnou střelu, kterou stěží zastavila síť soupeřovi branky – 1:0. Do pauzy se mezi střelce zapsal ještě machy, když zakončil z bezprostřední blízkosti souhru FCP.

O pauze soupeř dopsal jednoho borce, od něhož si jistě sliboval zvrat v zápase. Nic podobného jsme však nedopustili. Naopak diktát z našich turf a sálovek zatěžkával konto soupeře. Dohromady se za druhý poločas ujalo dalších 5 kousků. Premiérově se trefil rastík, bobo si svůj dvougólový příspěvek schoval právě do druhé půle, po jednom přidali wiky s machym, který přesným lobem z vlastní poloviny hřiště přehodil vše, co mu stálo v cestě, jen venymu i přes enormní snahu dnes štěstí nepřálo. A aby hudy svou premiéru v brance neměl tak jednoduchou, v posledních minutách zápasu jsme dělali vše pro to, aby si tu nulu zasloužil. Bohužel stanleyho prachmizerná přihrávka, kterou bez problémů sebral soupeř se jeho čistému kontu stala osudnou. Sotva míč překročil brankovou čáru, zazněl hvizd sudího a byl konec. Ani ve třetím zápase jsme tedy nenašli přemožitele a opět si s chutí zastříleli. Otázka zní, jak nás to dlouho bude ještě bavit…

• Kibullel on Pondělí, 19. září 2011 at 11:02

Nestandartně jsme soupeře ani nenechali olíznout náš pověstný cukřík na natažené pokřivené pazouře.
    Rovnou jsme ho začali bičovat přes jeho obnažené koule bičem spravedlnosti.
    Jsem spokojen s předvedenou hrou Rastíčka-hrál důrazně,bojoval byl se jako lev.
    Byla to epochální výhra všech výher! Posledních pár minut našeho legendárního boje proti STB jsem slyšel zvony z katedrály sv.Víta-boží atmosféra!

JDU SI STRČIT KRYPLA DO KBELÍKU SE STUDENOU VODOU-JSEM SE Z TOHO KOMENTU TROŠKU POSTAVIL!

تحيا FCP وتحترق!

• Wiky on Pondělí, 19. září 2011 at 11:34

hmm, hodně slušně si to napsal. Kdyby tady byl smajlík s honěnim krypla, tak ho tam dám. Jinak zápas jako spíčenej zákusek

• Tětís on Pondělí, 19. září 2011 at 12:12