FCP „B“ – TJ Sokol Vejprnice 3:2 (2:2)

:calendar: 26.09.2009 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 14,00h

:ball: svoby (blahy),  johny (kašpy), kašpy (svoby)

:line-ups: kohy ? kašpy, luďa, machy, johny – stanley, junior, vaci, svoby, páťa, blahy

Místy až bolelo tento zápas sledovat. To mě jakožto přihlížejícího diváka napadá jako charakteristický rys tohoto zápasu. Soupeř naší přeplněné lavičce, což vzniklo vlnou simulantů, co to přecijen přišli zkusit a dalšími desinformacemi, čelil v počtu 4+1, čímž nás uvedl do stavu… hrát nebudem, jsou jenom 4, však oni se porazí sami.

Zápas začal opatrně, když jsme asi třikrát vepředu propadli a soupeř ukázal, že brejky do otevřené obrany mu nejsou cizí. Hra našich útočných hráčů často připomínala šachovou partii. Takže zákonitě musel přijít trest, kdy soupeř jeden ze svých brejků zakončil brankou. Našich pár náznaků šancí zpravidal vždy končily špatnou přihrávkou dřív, než se to dalo vůbec náznakem šance nazvat. Přesto něco málo donutilo soupeřova gólmana k zákroku. Pak se krásně individuálně uvolnil blahy, předložil před branku debutujícímu svobymu a ten srovnal skóre. Soupeř ale hrozil a po našem nedůsledném osobním bránění opět o gól poodskočil. Vyrovnání nám zařídila standardka, kašpyho příhra, johnyho rána, a míč po pár tečích končí v síti. Neradovali jsme se však dlouho a johny při hašení závaru v naší šestce hraje rukou. Následuje penalta, na kterou si ale kohy počkal a kryje. Naše 5. chyba a do konce času mrak. První půli jsme zakončili hezkou brejkovou akcí, kdy luďa vystoupal až tváří v tvář brankáři, bohužel minul.

Po přestavce jsme během několika málo minut udělali 2 zbytečný fauly, zkazili asi 300 přihrávek a viděli vepředu asi tolik pohybu, jako na mistrovství světa šneků na 110m překážek. Bylo horko, my však s početnou lavičkou měli soupeře uběhat, přehrát v pohybu, ale marnost nad marnost. Rozhodující okamžik zápasu jsme zaznamenali při soupeřově rohu, jehož laxní rozehru obránce Vejprnic zcela zabalil. Kašpy se svobym postupovali sami na branku, rozhýbali si gólmana a kašpy pečetil, jak se později ukázalo, naše tři body. Ty ale musel pohlídat svými zákroky kohy a zejména pozorná obrana, která dohrávala zas deset minut z druhý půle s pěti fauly. Kohy ale žádnej další balon za záda nepustil, my, což asi nikoho příliš nepřekvapilo, nic dalšího nepřidali, a tak po ospalém výkonu si konečně taky připisujeme 3 body. Příště Kojak.

  • Kašpy on Úterý, 29. září 2009 at 12:56

  Reply

  :13: No v článku chybí už jen to že při tom rohu jsem přečetl rozehru a ukořistil balon a běžel sám na branku, kdyby jste na mě neřvali že mi běží druhá, tak bych gólmana v brance asi zabil ale musím uznat že s jednou narážečkou můj vítězný gól vypadal líp. :03: Tudíž kuwa s dvěma body se stávám nejlepším hráčem já :14: a Kohy má opět smůlu jako hrom :07: Ale i tak smekám před penaltou kterou chytil i jeho předvedenému výkonu :33: Jinak jen ke hře. Nahazované balony na útočníky si můžeme dovolit hraje-li Bobo nebo někdo další z A ale mladý zatím nedokážou včetně Stenlyho pořádně zpracovat, podržet balon případně sklepnout na beka. :27: No a rohy?…. Snad už jste triliardkrát viděli jak hraju rohy s Wikim. Johny jako nejstarší vlk to taky tak hraje a viděli jste jeho krásnej gól. Jinak se rohy hrát tady nedají!! Jako kopat z rohu dloubáček kterej z 90% chytne gúolman jako malinu je šílenost!!! :02: :13:
  Takže body jsou a vo tom to kurva je. FORZA FCP :line-ups:

  • Wiky on Neděle, 27. září 2009 at 20:26

  Reply

  no to muselo teda vypadat jak to tady čtu

  • johny on Sobota, 26. září 2009 at 19:43

  Reply

  Co si budeme povídat – tyhle zápasy jsou v hlavách. Když je přeplněná lavice, pořád někde vzadu máš vsugerováno – von to někdo veme na sebe a zlomí to. Těžko vzpomínám na zápas, kdy nás přišlo málo a nezahráli jsme. Kolikrát už jsme si říkali, že budeme stavět maximálně osmičku lidí do pole.
  Neni to nic proti nikomu, jen musíme udělat zodpovědněji a průhledněji soupisku na zápas a dodržet ji.
  Jinak z naší hry bych žádné závěry nedělal. Je třeba se rychleji přizpůsobit metru sudího a viděl bych jako velké pozitivum, že jsme konečně dokázali zvládnout závěr zápasu, ať byl počet hráčů na obou lavičkách jakýkoliv. Juniorka bude podle mého názoru směrem dopředu vždy velmi platná a dozadu je to otázka několikazápasových zkušeností.
  Kohy – bez diskuse náš nejlepší hráč :09:

  • Stanley on Sobota, 26. září 2009 at 19:06

  Reply

  Tři body doma, ale za předvedenou hru bychom se měli stydět. Musíme na to zapomenout a hrát naší hru z předchozích zápasů. Tím nemyslím začít prohrávat. A jinak co se týče těch faulů. Když rozhodčí píská tvrdší hru musíme se krotit a hrát bez faulů. Hodně jich byl zbytečných a nesmyslných. Ty fauly nás hrozně sráží do kolen když nad námi visí možnost desítky.

  Jinak Johny opět parádní start. První zápas a hned gól. :09: A Kohy odchytal excelentně. Spousta jistých zákrolů a chycená penalta. Restecp :09:

  • bobo on Sobota, 26. září 2009 at 16:48
  • Author

  Reply

  Naše výkony postrádají jakoukoli logiku. Když přijde málo nás, hrajeme nejlepší futsal, co zahrát dokážem… a když soupeř nemá na střídání, místo toho, aby jsme je přejeli, přijde nás třista a nikdo neni schopnej ani nahrát, natož vystřelit, nedej bože dát normální gól.
  Vynikající byl opět jen kohy :03:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..