FCP „B“ – Vesmírní lidé 3:3 (1:1)

:calendar: 04.10.2008 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 18,00h

:ball: 2x najký (bobo, -), stanley (junior)

:joker: + :joker: najký ( :rote: ) (za kecy 200,-)

:line-ups: méďa ? najký, luďa, wiky ? stanley, junior, bobo, tětís

Zlepšenou formu z posledního utkání s oranjes jsme chtěli potrvdit i proti lidem z vesmíru. Do zápasu jsme slepili výše uvedenou sestavu a hned od začátku jsme byli před brankou soupeře nebezpeční. V útoku nastoupil tětís, a počínal si vcelku zkušeně. Jeho největší možnost vytěsnil brankář soupeře se štěstím na tyč.

Skóre otevřel najký, když chytře rozehraný aut uklidil s přehledem do sítě. Poté wiky chyboval a soupeři dovolil srovnat. Více branek už do konce první půle nepadlo, i když možností jsme k tomu měli mnoho. Druhou půli otevřela bezchybná kombinace juniora se stanleym. Několikrát si vyměnili balon a stanley z metru před prázdnou brankou už nemohl netrefit. V průběhu druhé půle se hra více vyrovnala, přesto přesto jsme přidali třetí branku. bobo rozehrál roh, ten gólman vyrazil k najkýmu, no a ten mu ho vrátil do sítě. Bohužel se nám nepodařilo tento výsledek udržet. Nejdřív jsme špatně pokryli hráče soupeře, kteří nás chytře v rohu vykombinovali a předkládali před prázdnou. Poté najký předvedl školáckou chybu kdy pustil hráče soupeře po lajně a ten před opět předkládal před prázdnou. Něšťastný méďa v brance neměl nárok se kterýmkoli s obdržených gólů něco dělat.

Vytváříme si mnoho gólových příležitostí, bohužel branek dáváme poskromnu. Zato když my vyrobíme nějakou chybu, je z oblasti fatálních a zpravidla končí gólem v naší síti. Tohle je něco, na čem bychom měli zapracovat.

  • Stanley on Pondělí, 6. října 2008 at 17:33

  Reply

  No ta přihrávka byla solidní. Neskutečná minela. Taky jsem z toho byl pak dost špatný. Nešlo to jak bych si přál.

  • najký on Pondělí, 6. října 2008 at 10:06

  Reply

  k bodu 3: jejich hrač byl už 25 čísel s balonem za čárou, viděli to všichni i sudí ale ten měl asi zrovna šedej zákal.. :29:

   • bobo on Pondělí, 6. října 2008 at 10:19
   • Author

   Reply

   Tak to já nevim… já na tý lajně nestál… každopádně sudí to odpískal docela laxně… jenom na mě během posledních 3 minut zápasu byly 4 fauly… a nic… nechápu pak, k čemu jsou ty akumulovaný fauly… je škoda, že jsme těch gólů nedali víc…

    • najký on Pondělí, 6. října 2008 at 11:42

    Reply

    přesně!!! pískal to na hovno zvlast v takovym pocasi kde slo o nohy… proto me taky celkem nasral a nasledovala :rote: .. omlouvam se

     • bobo on Pondělí, 6. října 2008 at 12:59
     • Author

     Reply

     omluva je fajn věc, přesto ty 2 kila potěší týmovou kasu přeci jen o něco víc… :36:

      • najký on Pondělí, 6. října 2008 at 13:14

      Reply

      no dám je tam, žádný strachy :46:

  • bobo on Pondělí, 6. října 2008 at 08:21
  • Author

  Reply

  Odehráli jsme dobrý zápas, ale ty hrubky, co předcházeli gólům…
  1. wiky se dostal pod tlak soupeře a ten ho svou důsledností v rohu hřiště o něj připravil.
  2. situace, která následovala před druhým gólem… najký s luďou v rohu hřiště 2 na 2. přesto se jeden z hráčů s balonem na noze dostává na hranici šestky.
  3. Najký si na pozici beka nechá projít hráče po lajně.
  Když ještě přidám fatální nahrávku stanleyho, kdy vyzval soupeře na steč tváří v tvář méďovi, víc hrubek jsme nepředvedli…
  Škoda toho, tohle jsme měli uhrát… Snad si zpravíme chuť v derby proti remi B…

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..