FCP „B“ – Vesmírní lidé 3:3 (2:0)

:calendar: 09.05.2009 ? hřiště Jezírko, Plzeň ? 13,00h

:ball: bobo (stanley), luďa (johny), stanley (veny)

:line-ups: tětís ? johny, veny, luďa ? machy, stanley, junior, bobo


Vesmírní lidé. Tento tým je pro naše mužstvo vždy nevyzpytatelný a potvrdilo se to i tentokrát. Pohled na sudího dával znát, že bude lepší soustředit se sami na sebe než jakkoliv komentovat jeho počínání. Ostatně, několikrát za zápas to potvrdil, když se dokázal během hry otočit ke střídačkám a vést rozhovory o barvě karet zatím co na hřišti hra plynula dál.

Nu, konečně nás potěšil johny a přišel si taky kopnout. To mělo blahodárný účinek na naši sestavu, jelikož točit sedm lidí do pole… to už je luxus. Zápas jsme začali dobře a diktovali tempo hry. Šance střídaly zákroky gólmana vesmíru, duté zvuky tyčí a dva góly na naší straně. Nejdříve si bobo na vlastní půlce narazil se stanleym, prostrčil si balon mezi nohama soupeře a stejný postup aplikoval i tváří vtvář  na brankáře vesmíru. 1:0 pro FCP. Druhý gól pak přidal luďa po zarputile geniálním přičinění johnyho, jehož pata prostě měla oči. No, i soupeř se několikrát dostal do nebezpečného zakončení. Tětís však kouzlil a přinejmenším dvě více než stoprocentní gólovky hráčům vesmíru svým počínáním zhatil.

Druhá půle se nesla ve znamení invaze z vesmíru. Chybovali jsme, soupeř podnikal brejky a bezpečně je proměňoval. Nejprve jsme se nedohodli na tom, kdo že vlastně hraje vzadu, kdo vepředu. Poté naše akce zakončená špatnou přihrávkou na nohu soupeře poslala vesmír do dalšího brejku. Zkrátka hrůza a děs. Každý si jistě vzpomněl na naše šance z první půle, ale najednou jsme nevedli 2:0, ale tři dva padali. Blížil se závěr zápasu, takže logickým vyústěním byla naše hra bez gólmana. Veny na pozici pátého v poli kontroloval balon na vlastní půlce, vteřiny ubíhaly a tak s přispěním sudího se dostalo i k přihrávce na stanleyho, a ten vyrovnal na 3:3. Sice ještě něco zbývalo do konce, ale žádný zvrat už v utkání nenastal. Sudí podal tragický výkon, my o něco lepší…

  • Anonym on Pondělí, 7. září 2009 at 19:57

  Reply

  PROBUĎTE V SOBĚ ZNOVU CELOU KRÁSU SVÉHO SRDCE..!
  :10: :08: :35: ..
  NEBUĎTE LOUTKY PEKELNÉHO SYSTÉMU JEŠTÍRKŮ!!!
  http://www.nebe-lidem.cz :05:

   • Kibullel on Úterý, 8. září 2009 at 10:51

   Reply

   Doprdele! A ty si jako co?

    • bobo on Úterý, 8. září 2009 at 11:42
    • Author

    Reply

    ja myslim, že je to ten velitel vesmírný flotili, co je na naší oběžný dráze a plánuje útok… tohle je jenom zástěrka… a ještírci, to bude nějakej tajnej kód, něco jako tora! tora! tora!

     • Kibullel on Úterý, 8. září 2009 at 15:16

     Reply

     Bobo ty jsi Ještírek! :14:

      • bobo on Úterý, 8. září 2009 at 15:36
      • Author

      Reply

      a, kurva… :02: je to v řiti… rušim akci…

  • WIKY on Úterý, 12. května 2009 at 15:20

  Reply

  a kdo to vlastně pískal? To byl ten čůrák co mi dal tu rudou?

  • bobo on Úterý, 12. května 2009 at 11:05
  • Author

  Reply

  Nechci prolejzat archivy, kolikrát se stanley omlouval za svůj výkon, ale prostě venca má pravdu Stanley. Míň keců a víc makat to chce… :04: Každýmu se zápas vždycky nepovede, přesto vyrovnání na 3:3 šlo přece z Tvojí nohy…

  • Kibullel on Úterý, 12. května 2009 at 10:00

  Reply

  Stanley,nikdy se neomlouvej za svůj výkon! Nehraješ tenis ale KOLEKTIVNÍ hru jménem futsal…..

  Sem hrál tak 20 minut první půle,zbytek sem hledal plíce.
  To si myslím že bylo poznat v tý druhý půlce.

  Jináč když dáme gól po chybě sudího tak všichni společně držíme huby a né jako v sobotu že po zápase přijde Ondráž na lavičku a říká mu to přímo do obličeje před soupeřovou střídačkou!
  To jak pískal nekomentuju…..

  Bod je za daného stavu dobrý.

  • bobo on Úterý, 12. května 2009 at 09:23
  • Author

  Reply

  První půle nebyla z naší strany špatná… jen to množství šancí, co jsme měli, jsme kurva měli proměnit a byl by klid. Takhle jsme v začátku druhý půle přestali hrát, po špatný komunikaci nám chyběli lidi vzadu a z brejků soupeře jsme byli vytrestaný.
  To, co předvedl člověk s píšťalkou během i po skončení zápasu nemá obdoby. Pískal to, co se mi zrovna líbilo, nepřesně, bez respektu… no a to jak nás podržel v závěru…
  Přišlo nás hrát sedm do pole, a hned jsme nebyli tak důslední v defenzivě, jako v minulých zápasech… to jakym stylem jsme v druhý půli propadli by se stávat nemělo… Ale tak bod berem, viď…

  • Stanley on Pondělí, 11. května 2009 at 16:42

  Reply

  Tak tenhle zápas nepatřil k těm vydařeným, ale to už z vesmírem bývá. V prvním poločase jsem hráli svoji hru a ve druhém jako by jsme to nebyli my. Škoda neproměněných šancí. Méďa říkal, že to bude chybět. Povrch na jezírku jako obvykle „ideální“.

  Jinak se omlouvám za svůj výkon. Někde se stala chyba.

  Příště Remi „B“.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..