FCP „B“ – W.E.B. Plzeň 5:5 (3:3)

:calendar: 18.09.2010 ? hřiště Slávia VŠ, Plzeň ? 12,00h

:ball: junior (bobo), wiky (machy), veny(přímák), machy (?), bobo (junior)

:joker: luďa

:line-ups: tětís ? veny, wiky, luďa  – machy, junior, bobo, stanley

V předchozím zápase jsme si zvedli sebevědomí, když jsme po dobrém výkonu porazili Alfu. Bohužel v dalším zápase jsme to příliš nepotvrdili a bod, který jsme nakonec brali byl důvodem ke spokojenosti.

Soupeř na nás vletěl a po třech jeho akcích a třech našich chybách jsme byli na ručník. Poté jsme však začali taky něco hrát a se štestím korigovali na 1:3, když se po rohu po tečovné střele prosadil junior. Poté jsme předvedli krásnou kombinační akci na jejímž konci stál před prázdnou brankou wiky. A když se veny prosadil z přímáku, bylo to po třech a začínalo se od znova.

Druhá půle byla vyrovnanou partií. Šance byly na obou stranách a naštěstí pro nás platilo, že jakmile dá soupeř gól, my skórujeme z následující akce. Nejprve nás soupeř hezky vykombinoval a ujal se vedení. To se ale nelíbilo machymu a tak nedlouho po rozehrávce si u levé lajny našel prostor ke střele a srovnal na 4:4. Poté jsme přestáli nebezpečný přímák soupeře a odvrátili jej na roh, ze kterého jsme však opět inkasovali. Nicméně, prakticky hned z rozehrávky… bobo napřáhl na půlce a nachytal gólmana soupeře na švestkách. Obě mužstva pak ještě měla šanci rozhodnout utkání ve svůj prospěch, nicméně gól už nepadl a tak jsme se s webem rozešli, asi zaslouženě, za stavu 5:5.

1 comment

    • bobo on Neděle, 19. září 2010 at 14:42
    • Author

    Reply

    Tak prvních 15 minut zápasu jsme docela prospali. Soupeř na nás vlít a po našich chybách trestal. Nicméně do poločasu jsme ukázali kvalitu a mohli jsme stihnout víc než „pouze“ srovnat na 3:3. Ale ještě že tak. V druhý půli už jsme pak fyzicky neměli na to zápas strhnout na svou stranu, každopádně bleskové odpovědi na soupeřovo zásahy si myslim potěšily. Soupeř tam taky něco měl, to se musí uznat. Remízka asi zasloužená, ale po tom, co jsme se dokázali vrátit do zápasu a smazat tříbrankové manko asi můžeme být spokojenějším týmem. Opět se ukázalo, že ve futsale třígólové vedení nic neznamená… A my s tím máme veliký zkušenosti… :17:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..