:calendar: 13.10.2012 | hřiště Slávia VŠ Plzeň | 11,00h

:ball: 2x wiky(?), stanley(?)

:joker: veny, tětís

:line-ups: tětís- veny, bobo, wiky, hvízdy – machy, najký, junior, stanley

Zahrádkáře jsme měli téměř na lopatě, nakonec jsme nebrali ani bod. Poslední naše zápasy lákají do ochozů (za lajnu) čím dál tím více fanoušků a my se jim odvděčili nervy drásajícím utkáním do poslední vteřiny, kdy tedy závěr nám velmi zhořkl v ústech, podobně jako kdysi v Domažlicích.

Začali jsme lépe než kámoši Přemka Podlahy a jako první jsme dopravili míč za záda gólmana nególmana, který nešikovně šťastné zákroky střídal s fantasticky vynikajícními, my. Soupeř napadal velmi vysoko a jeho přechody jeden na jednoho nám činili sem tam problém, který jsme řešili když už to jinak nešlo dobře zasazeným stromem, což přineslo i nějaké ty žluté plody z kapsičky sudího. Soupeři se přecijen podařilo vyrovnat z té nejmenší šance, ke které přišel prakticky zadarmo. Dlouhý balón padajíc před naší šestku byl předmětem nedohody mezi venym a tětísem a nutně tedy z toho musel profitovat protihráč. Stav 1:1 dokázali zahrádkáři do konce první půli ještě otočit ve svůj prospěch, když po nařízené desítce za 6. faul soupeřův sniper poslal balón přesnou přízemní střelou za záda v bezmocného tětíse.

Do druhý půle jsme nastoupili s odhodláním stav zápasu zlomit na naši stranu. Hráli jsme o poznání lépe než v posledních zápasech a naše šance přicházely. Tětís, jak už je v posledních zápasech zvykem chytal výborně. Co nám ale nefunguje zcela podle představ je koncovka, nicméně co se nám nepovedlo po vypracovaných akcích, povedlo se nám po dobrém napadání, kdy jsme v závěru druhé půle dvěma zásahy z kopačky kozelsona dokázali zápas otočit.

Do konce zbývala 1:43 a za tu dobu se nám podařilo zápas ztratit. Soupeř začal hrát s pěti hráči v poli a s trochou štěstí dokázal vyrovnat. Obléhání naší branky skončilo zblokovanou střelou, kdy míč zůstal stát sotva půl druhého metru od branky. V tu chvíli jsme se zmohli pouze na sledování toho, zda bude rychlejší tětís se svým tygřím skokem s úmyslem zalehnout míč nebo protihráč, který se po souboji zvedal ze země. Nějaká ta desetinka vteřiny bohužel hrála ve prospěch Zahrady. Vyrovnání však soupeři nestačilo a dál měl v plánu hrát s pěti hráči v poli. Toho se ihned po rozehrávce pokusil využít bobo, jenže jeho střela na bránu, kterou jen tak napůl hlídal vracející se hráč skončila vedle. Následné založení útoku jsme nedokázali pokrýt. Na straně nám vyplaval zcela osamocený hráč, který dával před branku. Následná střela po teči kohosi v předbrankovém prostoru nebo tětísově zákroku zapadla opět do naší klece. V závěrečným vteřinách jsme se dostali ještě asi dvakrát do zakončení, ale vyrovnat už se nám nepodařilo.