FCP – Bee Sting Plzeň 6:11 (1:7)

:calendar: 4.2.2012 | hala 31. ZŠ Plzeň | 11,00h

stanley 2x , dvoři 2x, feri , veny

doci, dvoři

tětís – doci, dvoři, johny – bobo, feri, stanley, veny

Morální vítězství po totálním taktikou nesvázaném futsale je doma. Za stavu 0:6, kdy se lámal chleba, jsme se dokázali zázračně zvednout a zbytek utkání se nesl prakticky již v naší režii. Jen více takovýchto zápasů, abychom mohli v šatně po zápase znovu vyjmenovávat dlouhý seznam příčin našeho úspěchu.

  • Tětís on Úterý, 7. února 2012 at 08:47

  Reply

  Tak v tomhle zapase sme nabidli nas obvykly cukr, ale bitch se pak nak nedostavil no…pro me hroznej zapas, prvni 3 strely, 3 goly, este tak pokurveny, to se pak tezko zveda…Kazdopadne sem nepodrzel, to je jasny, treninkovy manko je znat…ale myslim si, ze sem to nezkurvil jen ja, kolektivne vykon na picu…aspon, ze to moralni vitezstvi no, bude na dokopny na co vzpominat :30:

   • bobo on Úterý, 7. února 2012 at 11:06

   Reply

   když soupeři dovolíme 20 přečíslení, i kdybys měl fazónu jak prase nemohli bychom se divit, že z toho polovinu promění. Ty tři góly na začátku byly kurva rychlý. Navíc když jim to tam docela slušně padalo a my šance neproměňovali… není se co divit. Ono, na dokopný je vždycky na co vzpomínat. Johny přinese statistiky… :07:

  • bobo on Pondělí, 6. února 2012 at 10:32

  Reply

  A jak zápas viděla žihadla? Jedno je jasný… klasický včely píchnou jenom jednou a pak chcípnou… tyhle nás ubodaly celkem jedenáctkrát. Asi nějaká mutace…

  http://www.beesting.cz/soutez-krajsky-prebor-2011-2012.html#zapas-1032

  • Kibullel on Pondělí, 6. února 2012 at 08:45

  Reply

  Dal jsem gól a jsem spokojenej-jsem klasický útočný hrot,myslím jen na sebe….o výsledek a tým my jde až v druhé řadě.

  Jináč, Ondras výbornej výkon,výborná statistika.

  Holt každý den není posvícení.

   • bobo on Pondělí, 6. února 2012 at 10:29

   Reply

   souhlasim… venca je vepředu znát… je to prostě bijec a konečně, když vepředu jdu napadat rozehrávku soupeře, nelítam tam sám jako debil… Tahle spolupráce se povedla… první střídání bylo naše! :30:

  • bobo on Neděle, 5. února 2012 at 20:09

  Reply

  To, co jsem po zápase zvracel v šatně přilepím i sem. Takticky naprostej průser. I když tětís toho zrovna dvakrát moc nepochytal, v situacích kdy soupeř chodil v přečíslení mohl volit i jiné zakončení než průstřel mezi nohy. Individuální chyby, absence jakéhokoliv týmového pojetí hry. Ztratím balon, tak přestanu hrát…. To, co se týden po týdnu děje na trénincích se jasně odráží v zápasech. Alespoň, že to morální vítězství jsme urvali. Po sezóně je třeba dát řeč jak budeme pokračovat, jelikož takhle můžem hrát tak na béčku, pokud nás to teda takhle bude bavit. Nejvíc mě ale sere to, že jsme celou sezónu tak akorát do počtu… každej trénink i zápas vydejchávam několik dní, takže o to mě takovýhle zápasy serou víc.

  • Stanley on Neděle, 5. února 2012 at 09:12

  Reply

  Pěkně jsi to napsal Johny. Jsme morální vítězové a to je to jediný na čem opravdu záleží. :07: :09:

  • DOCI on Sobota, 4. února 2012 at 21:07

  Reply

  :30: velice dobrý druhý poločas jen špatná koncovka :07:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..