FCP – DODNA 5:5 (4:3)

:calendar: 20.01.2013 | Lokomotiva | 13,00h

:ball: 3x wesley(?)feri(?), stanley(vykoušek) (vůbec nevim, kdo ty góly dával)

:line-ups: vykoušek – kozelson, bobo, wesley, doci – junior, feri, stanley, mrvčís

Náš druhý zápas byl o poznání vyrovnanější. Dorazila dvojice Vyky – Wiki a lze říci, že jsme si od začátku utkání vytvářeli optickou převahu. Tu jsme dokázali postupně přetavit hned čtyřmi pohlednými brankami. Dodňáci pozorného Vykyho prostřelili zatím jednou. Bohužel na konci první půle jsme nepochopitelně ubrali na důrazu, začali prohrávat osobní souboje a balón se navíc začal odrážet na sálovky soupeřů. O přestávce jsme tak museli zpytovat svědomí, poněvadž to bylo už pouze o gól a to nás Vyky ještě několikrát zachránil svými jistými zákroky. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu a před oběma brankami bylo často pořádně horko. Soupeř bohužel po jedné svojí celkem nenápadné akci dokázal srovnat, ale Wesleymu se povedl po několika minutách zužitkovat jeho rychlý brejk a znovu jsme měli navrch. Zahřmít potom mohlo hned několikrát na obou stranách. Náš tým mohli poslat do dvougólového brejku Stanley a Feri, když před nimi byla prakticky jen prázdná branka, ale i Wesley se ještě párkrát dokázal probít až před gólmana – bohužel střelecký prach mu došel. Když ani soupeř nedokázal zužitkovat své megašance, kdy balón několikrát skákal kolem naší brankové čáry a při nás stáli všichni svatí, přišla na řadu powerplay. Asi dvě minuty jsme se celkem úspěšně protivníkově snaze bránili, abychom v posledních okamžicích zápasu ani faulem nedokázali zastavit průnik jednoho z fyzicky vybavených soupeřů, jehož bodlo bohužel skončilo v naší síti.

Body za výhru jsme ztratili asi již v první půli, když jsme soupeře nechali dotáhnout se na nás příliš lacinými brankami. Sice jsme hráli s druhým týmem tabulky, ale opět jsme měli na vítězství. Hra dozadu zvláště v některých fázích zápasu byla opět – vlastně nebyla vůbec. Přetíženou obranu občas zapomínali podpořit naši útočníci. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit některé naše jasné příležitosti. Protože Vyky pochytal, co mohl, občas s pořádnou dávkou štěstí, nakonec i ten bod musíme brát, i když k většímu bodovému přísunu jsme tentokráte měli strašně blízko.

  • Stanley on Pondělí, 21. ledna 2013 at 19:52

  Reply

  Bohužel jsem neproměnili 100 % šance. (Mám máslo na hlavě). A soupeř nás potrestal za pět minut dvanáct. Jak už řekl jeden z hráčů soupeře: „Jestli ten gól nedáme tak bůh neexistuje.“ Takže teď už víme že bůh existuje :07: a my si opravdu zasloužili jen ten jeden bod. Bohužel.

  • bobo on Pondělí, 21. ledna 2013 at 14:23
  • Author

  Reply

  Škoda, že se nám to nepodařilo udržet… nicméně tohle byla spíše taktická chyba… jak může jít bránit feri, pes obranář, když soupeř hraje powerplay… už podruhý v sezóně nás poslední vteřina zápasu stála body. Škoda toho… nicméně i tak si myslim, že bod musíme brát. Zas tam jsme je neválcovali… ostatně jako letos nikoho.
  Za svůj výkon bych si nejradši prostřelil koleno… příště necham hrát radši johnyho… Chlapec je to nadějnej… a právě v takových zápasech by měl sbírat zkušenosti… :23:

   • Kibullel on Pondělí, 21. ledna 2013 at 15:05

   Reply

   já tu poslední větu nechápu? johny hrál? nadějnej? zkušenosti? johny má syna? kurva hoši,co mě uteklo?

    • bobo on Úterý, 22. ledna 2013 at 10:04
    • Author

    Reply

    To znamená, že johny je ještě mladej kluk a obrovskym potenciálem se zlepšovat. :17:

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..