31.1.2010 ? hala 31. ZŠ Plzeň ? 10,00h

dvoři 3x (karbi, feri, karbi), feri 2x (šimi, stanley), karbi (feri), veny (feri), wiky (junior)

junior, dvoři, méďa

méďa ? dvoři, johny, šimi, veny, wiky – bobo, feri, junior, karbi, stanley

Druhý náš dnešní zápas jsme odehráli proti zatím poslednímu celku celé tabulky krajského přeboru béčku Rabbitu. Tato informace určitě zůstala uložena v hlavách našich hráčů někde na vrchu. Jak jinak si vysvětlit úplně stejný ne-li horší začátek zápasu jako proti Letkovu. Svlékli jsme tedy rozlišováky a šli do toho.

Bylo odehráno čtyřicet sekund zápasu, když šel dlouhý míč do naší šestky na soupeřova hrotového hráče a ? Šimimu byl odpískán faul ? penalta. Méďa si řekl, že v Domažlicích předvedl dost ze svého umění a nebude jím zbytečně plýtvat, tak tu pentli prostě nechytil ? 0:1. Za další tři minuty jsme měli na kontě již tři odpískané fauly. Z následných přímáků naštěstí nezapršelo. V 7. minutě vyslal protivník na naši branku přízemní střelu z asi patnácti metrů, která k všeobecnému překvapení skončila v naší síti. Méďa ve snaze stopnout míč, zvedl svoji tlapu více než bylo záhodno ? 0:2. Nikdo nejsme dokonalý ? až na výjimky samozřejmě. A zase jsme byli nuceni dotahovat. V 9. minutě Feri ještě razítkuje pouze tyč. Z našeho dalšího rohu ale již vymetá po Šimiho příhře šibenici ? 1:2. Minutu poté Méďa napravuje své zaváhání čapnutím jasné gólovky. V 11. minutě při přípravě našeho trestňáku se z Juniora stává zlý muž. Nenechává si od protihráče nic líbit. Oba ale zklidňuje sudí žlutým mávátkem. Ještě z téhož přímáku nakouří Šimi svůj pokus do tyče. V další minutě už slyšíme známý hlas. Dvořimu se vůbec nelíbí nepotrestané lokty nepřehlédnutelného králíka, které na svém těle cítí po celý zbytek zápasu za tichého souhlasu sudího. Další Dvořiho žlutá ? jedna z těch přísnějších. Kolem 15. minuty se dostáváme k velké sérii rohů, kterým předcházela Karbiho křížná střela do tyče. Čtyři minuty před koncem přichází náš pátý faul ? pravda, o něco později než jsme si v poslední době zvykli. Půldruhé minuty před koncem si otevírá Karbi střelnici, když v samostatném úniku pálí nejdříve do gólmana, poté do tyče, aby všechnu slávu nechal Dvořimu – 2:2. Chvíli poté má Méďa ještě otcovský pohovor s Dvořim, ale v té chvíli opodál stojící sudí slyší poznámku na svoji adresu a tak je náš kýpr znovu celý žlutý. Jestliže jsme celý poločas sudímu spílali za neodpískané zákroky jednoho z králíků na naše hráče, slabou minutku před koncem jsme museli mlčet, poněvadž souboj v naší šestce šel s klidem vyhodnotit jako další penalta. Vůbec na konci půle se toho semlelo poněkud více, protože jsme se dokonce ještě před hvizdem ujali poprvé vedení. Dvoři s potížemi zachytil Feriho příhru a bez rozpaků s malou pomocí protihráče zavěsil ? 3:2. Toto utkání se nám tedy podařilo otočit dříve než předešlé s Letkovem. Dnes jsme to holt už měli najetý ? vo tom žádná.

Poučeni z předchozích nezdarů jsme zatlačili na pilu hned od začátku druhé půle. Ve druhé minutě se nám naskytla příležitost ve formě přímého kopu z nevelké vzdálenosti. Feri nesobecky přiťukl Venymu a ten jak jinak než s pomocí bránícího hráče znovu ukázal všem svůj patentovaný věšák ? 4:2. V 6. minutě si krásně narazil Wiky s Juniorem a bezpečně zakončil 5:2. Za další dvě minuty posílá Méďa dlouhým výhozem Karbiho na zteč, ale toho se dnes střelecké štěstí zatím nedrží ? pouze břevínko. Za další půlminutu už musí Méďa ale hasit králičí přečíslení dokonce tři na jednoho. Ve 13. minutě Wikymu už není přáno, když sám před soupeřovo brankou trefuje pouze gólmana. Minutu nato po gólu hladový Dvoři potahuje míč, v běhu si přesně narazí s Karbim a dává do prázdný ? 6:2. V 17. minutě je znovu ve velké šanci Karbi, když dává jesle gólmanovi, který ale ještě stihne srazit paty a vytěsnit balón alespoň na roh. V další minutě se Karbi konečně dočkává, když mu na jeho dnešní premiérový gól přihrává Feri ? 7:2. Další náš přímák posílá Veny do kytek. Zápas se pomalu dohrává a tak se na place objevuje znovu známá dvojice Johny ? Stanley. Tři minuty před koncem jde snad celá naše čtveřice sama na soupeřova gólmana. Dobrou půlhodinu rozpohybovávají brankáře poněvadž soupeř už nějaké vracení se dozadu vzdává. Bohužel této exhibici chybí pouze přesnější zakončení ? Stanley trefuje pouze břevno. A tak poslední gól padne po akci, když si Stanley narazí s Johnym u lajny, potáhne balón a přihrává volnému Ferimu. Ten posílá svoji poslední navštívenku bezpečně k tyči králičí svatyně ? 8:2.

Zápas tedy skončil naším očekávaným vítězstvím. Opět jsme ho podobně jako s Letkovem zpočátku zbytečně dramatizovali. Podařilo se nám nachytat i nějaká žlutá napomenutí. Pozitivní je, že se střelecky prosadili prakticky všichni nastoupivší hráči. Vrátili jsme se na vítěznou vlnu ? a to je podstatné. Pokud se budeme naší hrou bavit jako dnes jenom dobře, jen příště je třeba zodpovědnějšího přístupu již od začátku utkání. Se silnějšími soupeři, jak si všichni jistě uvědomujeme, to prostě někdy zvrátit nejde. Pohled na tabulku po tomto smrtícím víkendu bude tentokráte diametrálně odlišný od toho předvíkendového ? už žádná osmá místa.

• WIKY on Pondělí, 1. února 2010 at 10:22

dali jsme si je jako kozlíka. Myslim si, že jsme si oba zápasy docela užili, takže koncert. How big is your tits?

• Kibullel on Pondělí, 1. února 2010 at 12:16

I have a dick…..

• bobo on Pondělí, 1. února 2010 at 09:51

Zápas, který svým průběhem, skórem vlastně ničím nepřekvapil… Mě akorát nemile překvapil tím, že jsem zase nedal gól… vlastně nepřekvapil.

• Kibullel on Pondělí, 1. února 2010 at 10:12